Drámai meccsen, a hosszabbításban mentett pontot a Real Madrid

Promotions
-
  19.12.16 06:21 Foci

A Real Madrid a Valencia vendégeként igyekezett pontelőnybe kerülni a Barcelonával szemben az El Clásico előtt.

9 kapcsolódó hír

A 95. percben úszta meg a vereséget a Real Madrid

Player
-
  19.12.16 08:20 Sport

Karim Benzema az utolsó pillanatokban egyenlített a Valencia elleni bajnokin.

A Real Madrid-meccs szállította az izgalmas hosszabbítást, a Villarreal a La Liga meglepetését

-
  19.12.15 23:01 Sport

A Valencia a rendes játékidő végén 1-0-ra vezetett, de a hosszabbításban két gól is született. Az eredmény mégis 1-1 lett.

Karim Benzema: Bajnok akarok lenni a szezon végén

Keresztlabda
-
  19.12.16 12:46 Foci

Karim Benzema egyértelművé tette, hogy a Real Madrid sikerét akarja az idei La Liga Santander szezonjában. Késői egyenlítése a Valencia ellen vasárnap azt jelenti, hogy a Királyi Gárda pontegyenlőséggel utazik el Barcelonába az El Clasicora. “Meg akarom nyerni a bajnokságot, és ha segíthetek a csapattársaimnak a játékommal, vagy a…

La Liga: a Real Madrid a 95. percben egyenlített Valenciában

-
  19.12.15 22:54 Foci

Döntetlennel hangolt az el Clásicóra a Real Madrid, a fővárosiaknak Karim Benzema 95. percben szerzett gólja jelentette az egy pontot (1–1) a remekül futballozó Valencia otthonában.

19.12.15 23:15 Foci

A Valencia ellen a Real-kapus fejese előzte meg Benzema gólját. Nagy a tétje a Clásicónak.

Benzema a 95. percben mentett pontot a Real Madridnak

-
  19.12.15 20:55 Foci

A Real Madrid a 95. percben menekült meg Valenciában

-
  19.12.15 08:55 Foci

Karim Benzema, a ráadásban született góljával úszta meg a valenciai vereséget a Real Madrid, amely így pontszámban maradt egálban a listavezető Barcelonával. A két nagy rivális jövő szerdán vívja majd a téli El Clásicót egymással, a katalán fővárosban.

Benzema: “Fontos lesz ez a pont a szezon végén”

Madridom
-
  19.12.16 07:58 Foci

A Valencia elleni döntetlen után a csapat gólszerrzőjr, Karim Benzema, valamint a csapatkapitány Sergio Ramos is nyilatkozott. Karim Benzema “Jó...