Döntetlennel búcsúzott az Európa-Ligától a Ferencváros

Magyar Nemzet
-
  19.12.12 23:30 Sport

Szerhij Rebrov együttese győzelemmel első magyar csapatként vette volna sikerrel a csoportkört. Így viszont hétből eddig egyszer sem sikerült túlélni ezt a szakaszt a magyar kluboknak.

19 kapcsolódó hír

Kiesett a Fradi az Európa Ligából

444
-
  19.12.12 23:20 Foci

Az utolsó pillanatban egyenlíteni tudott Razgradban, de a továbbjutáshoz győzelem kellett volna.

Európa-liga - Ludogorec-Ferencváros 1-1, nem jutott tovább a Ferencváros

HírTV
-
  19.12.12 22:56 Sport

A Ferencváros nem jutott tovább a labdarúgó Európa-liga csoportköréből, mivel annak csütörtöki zárónapján 1-1-es döntetlent játszott a bolgár Ludogorec vendégeként.

Egy hiba elég volt, szertefoszlott a Fradi Európa-liga álma

Promotions
-
  19.12.12 23:12 Foci

A Ferencváros 1-1-s döntetlent játszott az Európa-liga utolsó csoportkörében a Ludogorec otthonában.

Döntetlen Bulgáriában, de így is kiesett a Fradi

HVG
-
  19.12.12 22:58 Sport

A legvégén sikerült még lőni egy gólt, amivel döntetlenre megtette a meccset a Ludogorec ellen a magyar bajnok.

Győzelmi kényszerben a Ferencváros - Sport a tévében

-
  19.12.12 08:17 Sport

A Ludogorec ellen lép pályára a magyar csapat az Európa-liga csoportkörében.

Csalódottság és büszkeség

Demokrata
-
  19.12.13 07:36 Sport

A magyar bajnok csoportharmadikként búcsúzott a labdarúgó Európa-ligától.

Értékeltek a Ferencváros játékosai

-
  19.12.13 06:49 Foci

A Ludogorec ellen vívott, 1-1-re végződő Európa-liga mérkőzés után a Ferencváros játékosai értékelték a történteket.

Európa-liga - Holenderék akadályozták meg Kádárék továbbjutását

-
  19.12.12 22:07 Határtalan

Kádár Tamás a Kijevben, Holender Filip a Luganóban kapott kezdőként lehetőséget, a svájciaknál Vécsei Bálint az 55. percben csereként lépett pályára. Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló: A csoport: APOEL (ciprusi)-Sevilla (spanyol) 1-0 (0-0) Qarabag (azeri)-Dudelange (luxemburgi) 1-1 (0-0) A csoport…

Hiába a hajrában szerzett gól: nem sikerült a bravúr a Fradinak Bulgáriában

-
  19.12.12 20:27 Foci

Csak győzelem esetén juthat tovább a Ferencváros labdarúgócsapata ma este a Ludogorec ellen vívott Európa-liga-küzdelem utolsó csoportkörös mérkőzésén. Szurkoljon és kövesse nálunk a mérkőzés eseményeit!

Rebrov: A szurkolók is büszkék lehetnek a csapatra

Player
-
  19.12.13 05:27 Sport

A Fradinak győznie kellett volna Bulgáriában ahhoz, hogy a tavasszal is versenyben maradjon az Európa-ligában. Ez nem sikerült, ennek ellenére remekül teljesített a Fradi: a selejtezőkkel együtt 14 meccset játszott és mindössze kettőt veszített el. A csapat edzője sem elégedetlen.

Búcsút intett az Európa Ligának a Ferencváros

Székelyhon
-
  19.12.12 23:15 Sport

Döntetlent játszott a Ferencváros a bolgár Ludogorec otthonában az Európa Liga H csoportjának utolsó fordulójában, így nem tudott előrelépni, és kiesett a sorozatból.

El: Most játszottunk a legjobban a csoportkörben – Rebrov

-

A Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott a Ludogorec vendégeként Bulgáriában az Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, amivel ugyan nem jutott tovább az FTC, a főtáblán egyetlen vereséget szenvedve esett ki.

El: Most játszottunk a legjobban a Ludogorec ellen – Rebrov

-

A Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott a Ludogorec vendégeként Bulgáriában az Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, amivel ugyan nem jutott tovább, de a főtáblán egyetlen vereséget szenvedve esett ki.

Ludogorec–Ferencváros 1-1: Jól játszott a Fradi, de véget ért a nagy kupamenetelés

BorsOnline
-

A Ferencváros nagyon bátor támadójátékkal rukkolt elő a bolgár Ludogorec otthonában, de így sem sikerült számára a továbbjutás az Európa Liga-csoportköréből, miután 1-1-s döntetlent ért el.

Idegenbeli döntetlennel búcsúzott a Fradi az EL-től

Hosszabbítás
-
  19.12.12 21:53 Foci

A Ferencváros nem jutott tovább a labdarúgó Európa-liga csoportköréből.

Ludogorec–Ferencváros 1-1

-
  19.12.12 20:49 Színes

A 95. percben sikerült egyenlítenie a Fradinak, de győznie kellett volna. A Ferencváros az első félidőt uralta, a másodikban már csak küzdött, de a lendület elfogyott. A magyar csapat nem jutott tovább, a csoport 3. helyén zárt az Európa Ligát.

Ludogorec-FTC - közvetítés percről percre

Népszava
-
  19.12.12 20:08 Sport

A továbbjutás a tét: a győztes továbbjut az Európa Liga csoportköréből. Pontosabban a Ferencvárosnak győznie kell, a Ludogorecnek elég a döntetlen is. Budapesten a bolgárok nyertek 3-0-ra. Kövesse velünk a mérkőzést percről percre!

EL: Az Arsenal csoportelsőként, a Roma másodikként jutott tovább, Kádárék kiestek - eredmények

-
  19.12.12 09:36 Foci

Az Arsenal csoportelsőként jutott tovább a csoportjából, megelőzve az Eintracht Frankfurtot, míg az AS Roma a török Basaksehir mögött csak a második helyen lépett tovább a kvartettjéből. Kádár Tamás végigjátszotta a Dinamo Kijev EL-meccsét a svájci Lugano ellen, a vendégeknél Holender Filip végig a pályán volt, míg Vécsei Bálint csereként…

Bl: kiemelten fontos meccsen nem lehet betalálni Alissonnak?

-
  19.12.11 13:02 Foci

Érdekes statisztikai adatra hívták fel a figyelmet a Liverpool játékosával, Alissonnal kapcsolatban. A „vörösök” a legutóbbi négy alkalommal, amikor kiemelten fontos mérkőzésen „győzelmi kényszerben” (angolul „must win”) léptek pályára a Bajnokok Ligájában, nem kaptak gólt, és ebben elévülhetetlen érdemei voltak a brazil kapusnak.