Nem nyomás, motiváció

Magyar Nemzet
-
  19.12.12 13:47 Sport

A Fradinak ma este nyernie kell a bolgár Ludogorec vendégeként ahhoz, hogy bekerüljön a legjobb harminckettő közé a labdarúgó Európa-ligában.

9 kapcsolódó hír

Megvan a 16 továbbjutó a Bajnokok Ligájában

Rangadó
-
  19.12.11 22:52 Foci

Véget ért a Bajnokok Ligája csoportköre.

Egyszerű a Fradi-képlet: győzni kell

-
  19.12.12 18:02 Sport

Ma este a Ferencváros Razgradban zárja az Európa-liga csoportkörét. A képlet egyszerű, akár egy döntőben: a Fradi továbbjut, ha nyer. Ha nem tud győzni, kiesik.

20 órát vonatoztak, hogy történelmi sikerbe hajszolják a Fradit Bulgáriában

-
  19.12.12 18:51 Foci

A Ferencváros szurkolóin biztosan nem múlik a zöld-fehér együttes továbbjutása a labdarúgó Európa-liga csoportköréből!

Bajnokok Ligája - Rekordokat döntött a csoportkörben hibátlan Bayern München

-
  19.12.12 13:51 Határtalan

Az európai szövetség honlapján emlékeztetett: legutóbb a Real Madrid volt képes hat győzelemmel zárni a BL-csoportkört 2014-ben, azt megelőzően erre ötször volt példa. Mind közül azonban a bajorok végeztek a legjobb, plusz 19-es (24-5) gólkülönbséggel. A Real Madrid kétszer (2011-12-ben plusz 17, 2014-15-ben plusz 14), valamint a Szpartak…

El: a csoportkör 6. fordulójának eredményei, tabellái egy helyen

-
  19.12.12 18:48 Foci

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójához érve a továbbjutás szempontjából nagy harc vár a csapatokra – köztük a Ferencvárosra. Az Arsenalnak is égetően szüksége van a három pontra, amennyiben meg akarja nyerni a csoportját. A zöld-fehérek és az „ágyúsok” mérkőzését is élőben követheti az NSO-n!

Saját kezében a Kolozsvári CFR sorsa

Székelyhon
-
  19.12.12 11:18 Sport

Hazai pályán harcolhatja ki a továbbjutást a Kolozsvári CFR labdarúgócsapata az Európa Liga csoportköréből, és ahhoz, hogy ezt elérje, csütörtökön 19.55-től legalább döntetlenre kell végeznie a skót Celtic Glasgow ellen.

Megfekszi-e a sopszka a Fradi-sas gyomrát? (szavazás)

Népszava
-
  19.12.11 15:25 Sport

A Ludogoreccel mérkőzik csütörtök este az FTC, a kérdés az, hogy továbbjut-e a magyar bajnok a labdarúgó Európa-liga csoportköréből.

Ludogorec-FTC 1:1 - közvetítés percről percre

Népszava
-
  19.12.12 20:08 Sport

A továbbjutás a tét: a győztes továbbjut az Európa Liga csoportköréből. Pontosabban a Ferencvárosnak győznie kell, a Ludogorecnek elég a döntetlen is, de a félidőben vezetett a bolgár csapat, az FTC a 95. percben egyenlített . Kövesse velünk a mérkőzést percről percre!

Bl, D-csoport: győzött és továbbjutott a Juve és az Atlético is

-

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a D-csoportban az Atlético Madrid 2–0-ra legyőzte a már biztos csoportutolsó Lokomotiv Moszkvát, és ezzel a második helyen végzett, míg a csoportot megnyerő Juventus szintén 2–0-ra győzött a Bayer Leverkusen vendégeként, amely harmadikként zárt, így az Európa-ligában…