Otthon égett a Vidi, őszi bajnok lehet a Fradi

Rangadó
-
  19.12.07 18:52 Foci

A vasárnap pályára lépő Fradinak elég egy pont az utolsó két bajnokiján, hogy az NB I élén teleljen.

Mezőkövesdi győzelemmel feledtette a kupabúcsút a Diósgyőr

-
  19.12.07 16:30 Foci

A DVTK a 90. percben szerzett góllal nyerte a borsodi rangadót.

A ZTE FC 2-0-ra legyőzte a Kaposvárt

Zaol
-
  19.12.07 18:55 Sport

A labdarúgó NB I 15. fordulójában szombaton rendezték a ZTE FC – Kaposvári Rákóczi FC összecsapás, ami a két újonc párharcát is jelentette. Az utolsó előtti fogadta a sereghajtót, a ZTE FC pedig nem hibázott hazai pályán és nagyon fontos három pontot szerzett.

Utolsó legyőzőjét fogadja a Fradi

Feol
-
  19.12.06 21:39 Sport

A felcsútiak a listavezető otthonába látogatnak az utolsó előtti őszi fordulóban a labdarúgó NB I. 15. fordulójában – igazi rangadót várhatunk a Groupama Arénába gyepén.

NB I: Utolsó perces góljával törte meg a Kövesd veretlen szériáját a DVTK

-
  19.12.07 02:35 Foci

Bár a hazaiak egyértelműen uralták a találkozót, az eltiltásából visszatérő Feczkó Tamás együttese egyetlen kaput eltaláló lövéssel is győzedelmeskedni tudott.

Egylövéses! Utolsó pillanatban megnyert megyei rangadó: Mezőkövesd – DVTK 0-1

Borsod24
-
  19.12.08 10:10 Megyei

LABDARÚGÓ NB I15. FORDULÓMezőkövesd–Diósgyőri VTK 0–1 (Rui Pedro 90.)Mezőkövesd, Városi Stadion, 2656 néző. V: Iványi Kiélezett, izgalmas és küzdelmes mérkőzésre számított Kuttor Attila, a Mezőkövesd Zsóry vezetőedzője, aki mindenkit óva intett attól, hogy messzemenő következtetést vonjon le a két csapat legutóbbi,…

Labdarúgó NB I - A 15. forduló eredményei és tabella

Alon
-
  19.12.07 22:13 Megyei

A Paks szolgáltatta a legnagyobb meglepetést szombaton.

Nb I: meglepetésre a Diósgyőr nyerte az északi rangadót

-
  19.12.07 16:20 Foci

Meglepetésre a Diósgyőr nyerni tudott Mezőkövesden a labdarúgó NB I 15. fordulójának nyitó mérkőzésén, a találkozó egyetlen gólját Rui Pedro szerezte, a 90. percben.

Elbukta a Mezőkövesd az északi rangadót!