Rafael van der Vaart a lelátón szurkolt, újabb svéd és norvég siker a Japánban zajló vb-n.

Nehézségei ellenére egyelőre parádés szezont fut a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia NB I-es női kézi­labdacsapata. Az újonc szorgalmasan gyűjtögeti a pontokat.

Hosszabbításban győzte le Hongkongot a romániai hokiválogatott

Székelyhon
-
  19.12.05 16:17 Sport

Hongkong felett hosszabbításban aratott győzelemmel folytatta menetelését csütörtökön Románia válogatottja a Bulgáriában zajló női divízió 3-as jégkorong-világbajnokságon.

Női kézi-vb: a Szombathely edzője tanulmányúton volt Japánban

-
  19.12.05 13:45 Kézilabda

A magyar élvonalban újonc Szombathelyi KKA vezetőedzője, Marosán György tanulmányúton volt a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokságon.

Női kézilabda-vb - Fölényes holland siker a szerbek ellen

-
  19.12.05 13:05 Határtalan

Danick Snelder, a Ferencváros holland beállója három, Jelena Lavko az Érd szerb jobbátlövője egy gólt dobott. A mezőny legeredményesebb játékosa Estavana Polman volt nyolc góllal, akinek férje, a korábbi 109-szeres válogatott Rafael van der Vaart végig lelkesen szurkolt a lelátón. A szerbek továbbjutás pénteken a szlovénok elleni meccsen…

Fölényes holland siker a szerbek ellen

Magyar Szó
-
  19.12.05 11:45 Kézilabda

Hollandia válogatottja 36-23-ra legyőzte Szerbia csapatát a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokság csütörtöki játéknapján, a csoportkör negyedik fordulójában.

Még a szlovénok is versenyben

-
  19.12.05 09:25 Kézilabda

Szlovénia legyőzte Kubát a női kézilabda-világbajnokságon, így a pénteki mérkőzésükön múlik a sorsuk.

Női kézi-vb: francia–dán ki-ki meccs lesz a B-csoportban

-
  19.12.04 12:41 Kézilabda

Dánia 24–18-ra legyőzte Brazíliát a Japánban zajló női kézilabda-világbajnokság szerdai játéknapján, és mivel Franciaország is legyűrte az eddig hibátlan Németországot (27–25), a B-csoport harmadik továbbjutó helyről a pénteki dán–francia mérkőzés dönt. Németország és a szerdán Ausztráliát magabiztosan legyőző Dél-Korea középdöntőbeli…

A tavalyi győzelem reményt adhat a románok elleni sorsdöntő rangadó előtt

Hosszabbítás
-
  19.12.05 15:45 Kézilabda

A női kézilabda világbajnokság pénteki magyar-román ki-ki mérkőzése előtt visszatekintettünk a párharc eddigi legfontosabb állomásaira.

Női kézi-vb: Neagu semlegesítése lehet a magyar-román mérkőzés kulcsa