A magyar válogatott támadót a 76. percben cserélték le.

Sallai Rolanddal győzött a Freiburg

-
  19.11.10 21:34 Sport

1-0-ra nyertek a vendég Eintracht Frankfurt ellen a német labdarúgó Bundesliga 11. fordulójában.

Videó: Felborította az ellenfél edzőjét az Eintracht Frankfurt játékosa

Goal
-
  19.11.11 10:15 Foci

Hatalmas balhéval zárult a Bundesliga vasárnap esti mérkőzése.

Felöklelte Sallaiék edzőjét a Frankfurt csapatkapitánya

-
  19.11.11 13:37 Sport

A pankrációra emlékeztető jelenet után tömegbunyó tört ki a meccsen.

Bundesliga: Sallai megint kezdett, a Freiburg a Bayern nyakán

-
  19.11.10 20:05 Foci

Sallai Roland csapata, a Freiburg 1–0-ra legyőzte hazai környezetben az Eintracht Frankfurtot a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának záró mérkőzésén.

Óriási balhé Sallaiék meccsén: Játékos taglózta le az edzőt

-
  19.11.11 08:01 Foci

Mint arról beszámoltunk, gólból csak egyet, kiállításból viszont hármat is hozott a Freiburg és az Eintracht Frankfurt vasárnapi Bundesliga-mérkőzése (1-0). A meccs hosszabbításában ritkán látható balhé tört ki a pályán.

Bundesliga: Sallaiék győztes meccsén a 100. percben is villant a piros

-
  19.11.10 06:21 Foci

Az Eintracht Frankfurt 1-0-s legyőzésével utolérte pontszámban a Freiburg a Bayern Münchent és az RB Leipziget is a Bundesligában is, a vasárnapi találkozón a magyar válogatott Sallai Roland 76 percet játszott kezdőként. A hazaiaknál Grifo a 100. percben kapott piros lapott, ekkora azonban a frankfurtiak már csak kilencen voltak.

óriási balhé a Bundesligában, pankrátorként ütötte le az edzőt a játékos!

-
  19.11.11 09:12 Foci

Mint arról beszámoltunk, Sallai Roland csapata, a Freiburg 1–0-ra legyőzte hazai környezetben az Eintracht Frankfurtot a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó azonban nem az eredmény miatt marad emlékezetes…