Visszavágna itthon az FTC a Vipersnek

Magyar Nemzet
-
  19.11.09 15:14 Sport

A hét végén a férfi Bajnokok Ligájában a Veszprém és a Szeged, a női BL-ben a Győr és a FTC is pályára lép, a női EHF-kupa selejtezőjében pedig a Vác, a DVSC, az Érd és a Siófok is érdekelt lesz.

9 kapcsolódó hír

Kihagyhatatlan meccsek szombaton a tévében

Rangadó
-
  19.11.09 09:10 Foci

Összecsap a Bayern és a Dortmund, pályán a Barcelona, a Real Madrid és a PSG is.

Női kézi Bl: a Metz győzelmével a középdöntőbe jutott az Ftc

-
  19.11.08 19:37 Kézilabda

A Metz legyőzte a Podravkát a női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának pénteki mérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy a horvát csapat nem előzheti meg a Ferencvárost, azaz a magyar együttes továbbjutott a középdöntőbe.

Női kézi BL: kilenc góllal nyert a Győr Svédországban

Népszava
-
  19.11.09 15:26 Sport

Az együttes jövő vasárnap hazai pályán a cseh bajnok DHK Baník Most csapata ellen zárja a csoportkört.

Játszi könnyedséggel nyert a Veszprém Fehéroroszországban

Hosszabbítás
-
  19.11.09 18:14 Kézilabda

A Telekom Veszprém hétgólos győzelmet aratott a fehérorosz Meskov Breszt otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének hetedik fordulójában.

Jön a Bayern-Dortmund, pályán a Barca, a Real és a Chelsea

-
  19.11.09 08:11 Sport

Folytatódnak a kézilabda és vízilabda Bajnokok Ligája küzdelmei is szombaton. Tv-műsor.

Elhozták a két pontot Svédországból

Győr Plusz
-
  19.11.09 14:35 Sport

A győriek mérlege a hatodik egymás elleni meccs után is százszázalékos a Sävehof együttesével szemben. Az Eto már az előző fordulóban biztosította, hogy csoportelsőként jut tovább a középdöntőbe. Eredmény,Női Bl, csoportkör, 5. forduló, D csoport:Ik Sävehof (svéd)-Győri Audi Eto Kc 27-36 (12-19) A találkozón már az első félidő is a győriek…

Női kézi Bl online: Sävehof – Győri Audi Eto

Kisalföld
-
  19.11.09 11:52 Megyei

Négy percig nem esett gól, az első félidő végére viszont már hét gólra nőtt a győri csapat előnye.

Női kézi Bl: a Metz győzelmével negyeddöntőbe jutott az Ftc

-

A Metz legyőzte a Podravkát a női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának pénteki mérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy a horvát csapat nem előzheti meg a Ferencvárost, azaz a magyar együttes továbbjutott a negyeddöntőbe.

Szombati sportműsor: Bayern München-Borussia Dortmund

-
  19.11.09 05:50 Foci

NB I és topligák mellett, kézilabda Bajnokok Ligája, illetve férfi vízilabda BL a kínálatban