Négy magyar győzelem az úszóvilágkupa utolsó napján a Duna Arénában

444
-
  19.10.06 22:53 Sport

A budapesti vk-n a magyarok végeztek az éremtábla élén: 9 arany-, 10 ezüst- és 7 bronzéremmel.

7 kapcsolódó hír

Shane Tusupnak nem sikerült viselkednie, amikor elment mellette Hosszú Katinka

Propeller
-
  19.10.07 12:27 Sport

Hétvégén a budapesti Duna Aréna adott otthont az Úszó Világkupa soros állomásának. A versenyen rajthoz állt Hosszú Katinka mellett Shane Tusup olasz tanítványa, Ilaria Cusinato is. Ez pedig együtt járt egy kellemetlen helyzettel: Tusup volt felesége mellett elhaladva kísérte a medencéhez az olasz versenyzőt. A Bors képein jól látszik, hogy…

Úszó-vk: 11 számban döntőznek a mieink a Duna Arénában

-
  19.10.06 13:21 Sport

Egy kivételével (100 m női gyors) mindegyik döntőben szurkolhatunk magyar indulónak (vagy indulóknak) vasárnap délután a budapesti Duna Arénában zajló úszóvilágkupa-versenyen.

19.10.07 05:40 Sport

Ilaria Cusinato Shane Tusup tanítványaként először állt rajthoz az úszók világkupa-sorozatának budapesti állomásán.

Úszó-vk – Négy magyar győzelem a zárónapon

Közszolgálat
-
  19.10.06 20:03 Színes

Négy számban is magyar győzelem született vasárnap a Duna Arénában rendezett úszó-világkupa állomás zárónapján.     A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka ...