Nb Iii: négy góllal nyert a Pécs, iksz a Pápa–Komárom

-
  19.10.06 18:12 Foci

A labdarúgó NB III 9. fordulójában Keleten 3–0-ra nyert a DEAC, Nyugaton 1–1 lett a Pápa–Komárom összecsapás, a Közép-csoportban pedig hazai pályán 4–0-ra nyert a Pécs.

6 kapcsolódó hír

Bravúros DPASE-siker, végre itthon tudtak nyerni

Duol
-
  19.10.06 20:49 Sport

Az NB III-as bajnokság kilencedik fordulójában nem várt könnyű feladat vasárnap este hazai pályán a Dunaújváros PASE labdarúgóira, akik a tavaly még másodosztályú, jelenleg a közép csoportban harmadik helyen álló Monort fogadták.

Biztosan győzött a KHTK Lajosmizsén

Baon
-
  19.10.05 21:40 Sport

A tabellán a negyedik helyen tanyázó Lajosmizse a harmadik helyen álló Kiskunfélegyházi HTK-t fogadta a labdarúgó megyei első osztályban, a 9. fordulóban.

Tovább menetel a jászberényi gárda

Szoljon
-
  19.10.06 19:06 Sport

Az NB III. Keleti csoportjának 9. fordulójában a jászberényi csapat magabiztosan győzte le a Sényő együttesét.

Az első hazai győzelemben bízva

Dunaújváros
-
  19.10.06 08:18 Megyei

A tabella harmadik helyén álló Monor gárdáját látja vendégül ma délután öt órától a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata az NB III Közép Csoportjának 9. fordulójában.

Kikapott a kis Loki Gyöngyösön

Debreceni Nap
-
  19.10.06 20:42 Sport

Fontos mérkőzést játszott vasárnap délután a DVSC II., amely a szintén 6 pontos Gyöngyös otthonában vendégszerepelt az NB III Keleti csoport 9. fordulójában. A találkozó 6. percében a hazaiak megszerezték a vezetést, ám Damásdi Alex révén gyorsan jött az egyenlítés. Az első félidő hajrájában az előny újból a Gyöngyösnél volt, amely a 85.…

Szépségdíjas gólokat szerzett a Veszprém, az egyik 40 méterről született

Veol
-
  19.10.06 20:11 Sport

Bravúros győzelemmel, igazi csapatként küzdve fektette két vállra a listavezető III. Kerületi TVE gárdáját a VLS Veszprém a labdarúgó NB III, nyugati csoportjában. VLS Veszprém–III. Kerület 3–1 (1–0).