Bajnokok Ligája - Tuchel: ne kérdezzenek a Bl-győzelemről

HírTV
-
  19.09.19 08:53 Sport

Thomas Tuchel vezetőedző megtiltotta az újságíróknak, hogy a Paris Saint-Germain esetleges Bajnokok Ligája-diadaláról kérdezzék szerdán, a Real Madrid labdarúgócsapatával szemben 3-0-ra megnyert csoportmérkőzés után.

13 kapcsolódó hír

Real-vereség Párizsban, Juventus-döntetlen Madridban

HVG
-
  19.09.19 05:21 Sport

A Real Madrid 3-0-ra kikapott a Paris Saint-Germain otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyitófordulójában, szerdán.

Bajnokok Ligája: Kikapott Párizsban a Real Madrid

ATV
-
  19.09.19 06:46 Sport

A Real Madrid 3-0-s vereséget szenvedett a Paris Saint-Germain otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek nyitófordulójában, szerdán.

Párizsban tilos volt BL-győzelemről kérdezni a Real legyőzése után

-
  19.09.19 09:09 Foci

Zidane szerint a PSG a középpályán nyerte meg a BL-nyitányt.

Psg: Meg kellett húzni a nadrágszíjat – Lőw Zsolt

-
  19.09.18 11:08 Foci

A Paris Saint-Germain másodedzője elárulta, miként erősítettek a nyáron, mire számít a Real Madrid elleni mérkőzésen, illetve hogy a Neymar körüli hercehurca mennyiben nehezítette meg a csapat életét.

Psg-Real Madrid az edzők szemével

Keresztlabda
-
  19.09.19 06:07 Foci

A Bajnokok Ligája mérkőzés lefújása után a PSG és a Real Madrid edzője is értékelte csapataik teljesítményét.

"Ha valaki azt kérdezi, hogy BL-t nyerünk, elhagyom a termet!"

-
  19.09.19 10:20 Foci

Ezzel a kicsit sem érdektelen válasszal lepett meg mindenkit Thomas Tuchel, a Paris Saint-Germain együttesének vezetőedzője.

Bajnokok Ligája: Kétgólos előny is kevés volt a Tottenhamnek

-
  19.09.18 21:01 Határtalan

Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:     A csoport: Club Brugge (belga)-Galatasaray (török) 0-0     később: Paris Saint-Germain (francia) - Real Madrid (spanyol) 21.00     B csoport: Olimpiakosz (görög)-Tottenham Hotspur (angol) 2-2 (1-2) gól: Podence (44.), Valbuena (54., 11-esből), illetve Kane…

Lesimázta a Real Madrid együttesét a Paris Saint-Germain

FociClub
-
  19.09.18 21:03 Foci

Újabb meglepetés a Bajnokok Ligája keddi játéknapján!

Hivatalos a PSG elleni kezdőcsapat!

Madridom
-
  19.09.18 19:54 Foci

Zinedine Zidane kihirdette a Real Madrid kezdőcsapatát az este kilenckor kezdődő Paris Saint-Germain elleni mérkőzésre. A Real Madrid hivatalos kezdőcsapata:...

BL: Párizsi pofon a Realnak (Labdarúgás)

Erdély Ma
-
  19.09.19 10:16 Sport

Nyolc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája. A játéknap egyik rangadóján a Paris Saint-Germain 3-0-ra verte a Real Madridot. Angel Di Maria két gólt lőtt az első félidőben. A végeredményt Meunier a hosszabbításban állította be.

Tuchel: a hiányzók miatt felszabadultabban játszottunk

Beol
-
  19.09.19 09:50 Sport

A PSG vezetőedzője megtiltotta az újságíróknak, hogy a végső BL-győzelemről kérdezzék.