Tyson Fury szeme csúnyán megsérült, pontozással győzött, az apja meg kiakadt

Box TV
-
  19.09.15 08:04 Boksz

Magyar idő szerint ma reggel lépett szorítóba Tyson Fury (29-0-1; 20 KO) és Otto Wallin (20-1; 13 KO) a Las Vegas-i T-Mobile Arena-ban. Ahogy arra

10 kapcsolódó hír

Csoda, hogy nem szakadt félbe Tyson Fury összecsapása

-
  19.09.15 20:34 Boksz

Nagyon csúnya sérülést szedett össze a brit öklöző.

Profi boksz: egyik szemére nem látott, mégis nyert Tyson Fury

-
  19.09.15 08:31 Boksz

Tyson Fury egyhangú pontozással győzte le Otto Wallint Las Vegasban magyar idő szerint vasárnap hajnalban. A 31 éves brit bokszoló csúnya sérülést szenvedett a harmadik menetben, de vérző fejjel is végigküzdötte a 12 menetet, majd kihívta Deontay Wildert.

Fél szemére nem látott, mégis győzött a vérző fejű bokszoló

-
  19.09.15 13:30 Sport

Vérző fejjel küzdötte végig a meccset Tyson Fury. A brit ökölvívónak felszakadt a bőr az arcán, és a mérkőzés egy részében nem is látott a szemére.

A hatalmas ütéstől a fél szemére nem látott, mégis nyert a vérző fejű bokszoló

-
  19.09.15 10:46 Boksz

Tyson Furyt a győzelme után kórházba vitték, lehet, műteni is kell. De nyert.

Felszakadt szemöldökkel nyert Tyson Fury

Gondola
-
  19.09.15 16:16 Sport

Tyson Fury egyhangú pontozással annak ellenére is legyőzte a svéd Otto Wallint a Las Vegas-ban rendezett profi ökölvívó gálán, hogy a harmadik menetben felszakadt a szemöldöke

Tyson Fury vérveszteség ellenére is nyert Las Vegasban

-
  19.09.15 16:50 Sport

A brit a svéd Otto Wallint győzte le egyhangú pontozással.

hirado.hu
-
  19.09.15 15:44 Sport

Fury egyhangú pontozással győzte le a svéd Otto Wallint a Las Vegas-ban rendezett profi ökölvívó gálán.

Véres csatában őrizte meg veretlenségét Tyson Fury

-
  19.09.15 12:13 Sport

A brit óriás alaposan megszenvedett az esélytelennek tartott svéd Otto Wallin ellen.

Az ökölvívó Tyson Fury vérző fejjel is megőrizte veretlenségét

-
  19.09.15 16:12 Határtalan

A 31 éves brit sportoló arcának jobb oldala egy balhorognak köszönhetően sérült meg, emiatt az összecsapás nagy részében a vértől alig látott. Fury ennek ellenére egyhangú pontozással győzött a magyar idő szerint vasárnap hajnali gálán, és pályafutása 30. mérkőzésén is veretlen maradt (29 győzelem, 1 döntetlen, 20 KO). Győzelme után Fury…