Davis Kupa: Fucsovics kikapott, Balázs meccsén dől el a párharc

Propeller
-
  19.09.15 17:22 Sport

Fucsovics Márton nagy csatában kikapott Szerhij Sztahovszkijtól vasárnap a Magyarország-Ukrajna tenisz Davis Kupa-osztályozó negyedik mérkőzésén, ezzel a párharc 2-2-re áll. Délutánra már augusztusi hőség uralkodott a budapesti Sport11 központban kialakított stadionban, a mintegy 1800 szurkoló többsége az árnyékosabb helyeket kereste,…

12 kapcsolódó hír

Balázs-varázs a Davis-kupában: legyőztük az ukránokat

Magyar Nemzet
-
  19.09.16 12:14 Sport

A vasárnap, sötétedés miatt, félbeszakadt Balázs Attila–Ilija Marcsenko mérkőzés „második félideje” a lehető legjobban alakult.

Davis Kupa: a világcsoportban maradtak a magyarok

-
  19.09.16 12:33 Sport

Balázs Attila negyedóra alatt legyőzte Ilja Marcsenkót a Magyarország-Ukrajna tenisz Davis Kupa-osztályozó hétfőn befejezett ötödik mérkőzésén, ezzel a magyarok 3-2-re nyertek, és bennmaradtak a világcsoportban.

Sötétedés miatt félbeszakították a magyar-ukrán utolsó egyesét

-
  19.09.15 20:05 Sport

A Davis Kupa-osztályozója hétfőn folytatódik Balázs Attila és Ilya Marchenko között.

Siker: legyőzte az ukránokat a magyar férfi teniszválogatott

-
  19.09.16 16:26 Sport

Sikerrel vívta meg az ukránok elleni Davis-kupa-osztályozót (3:2) a magyar férfitenisz-válogatott, miután Balázs Attila (30) hétfőn megnyerte az Illja Marcsenko (32) elleni, vasárnap sötétedés miatt félbeszakított összecsapást (6:4, 7:5). A párharc sorsáról döntő találkozót hétfő délelőtt 6:4, 5:5-ös magyar vezetésről folytatták a felek, a világran

A sötétedés vetett véget a sorsdöntő Davis Kupa-meccsnek, de nálunk az előny

Népszava
-
  19.09.15 20:02 Sport

Miután Fucsovics váratlanul kikapott ellenfelétől, még egy meglepetés várt a magyar tenisz válogatottra.

Davis-kupa: sötétedés miatt félbeszakadt az ukránok elleni meccs

-
  19.09.15 19:15 Sport

A Magyarország–Ukrajna Davis-kupa-osztályozó a világcsoportban maradásért az ötödik mérkőzésen dől el, amelyet Balázs Attila vív Ilja Marcsenko ellen. A magyar teniszező az első szettet 6:4-re megnyerte, a második játszma azonban 5:5-ös állásnál sötétedés miatt félbeszakadt. A találkozó hétfőn folytatódik.

Davis Kupa: bennmaradtak a világcsoportban a magyarok

Dehir
-
  19.09.16 12:24 Megyei

Budapest - Negyedóra alatt legyőzte Balázs Attila Ilja Marcsenkót a Magyarország-Ukrajna Davis Kupa-osztályozó ötödik mérkőzésén, ezzel a magyarok 3-2-re nyertek, és bennmaradtak a világcsoportban.

Davis Kupa - Balázs meccse félbeszakadt

ma.hu
-
  19.09.15 19:45 Sport

Balázs Attila mérkőzése sötétedés miatt félbeszakadt Ilja Marcsenko ellen vasárnap a Magyarország-Ukrajna tenisz Davis Kupa-osztályozón , így a 2-2-re álló párharc hétfőn fejeződik be.

Félbeszakadt a magyar-ukrán Davis Kupa-osztályozó sorsdöntő mérkőzése

-
  19.09.15 19:40 Sport

A sötét közbeszólt, de Balázs Attila kedvező helyzetből várhatja a hétfői folytatást.

Félbeszakadt a magyarok bennmaradásért zajló Davis-kupa-meccse

-
  19.09.15 19:36 Sport

Balázs Attila 1:0-ra vezetett, amikor a bíró így döntött.

Félbeszakadt a magyar-ukrán Davis Kupa-csata döntő meccse

-
  19.09.15 17:57 Sport

Balázs Attila és Ilja Marcsenko mérkőzését sötétedés miatt nem tudták befejezni.