Villámrajt a Bikáktól: két forduló után hibátlanul

Duol
-
  19.09.15 20:53 Sport

A Dunaújvárosi Acélbikák tegnap este hazai pályán a Gyergyói HK-t fogadta. A DAB az első fordulóban győzött Fehérváron (7–1), a Gyergyó viszont kikapott a Fradi vendégeként (3–1).

3 kapcsolódó hír

Pont nélkül zárták a második találkozót a dunaszerdahelyi férfi kézisek

-
  19.09.15 12:56 Határtalan

A hazaiak már az első pár percben egy erős négygólos kezdéssel indítottak, a 15. percben pedig már nyolc góllal vezettek a sárga-kékek ellen. Ennek következtében nehéz volt felzárkózniuk, és a félidőt már 21:14-gyel zárták. Sajnos a második játékrészben sem következett be fordulat, így a hazai csapat 36:26-ra nyerte…

NB III.: Vass György fejese jókor jött, az FC Nagykanizsa kikapott

Zaol
-
  19.09.15 20:33 Sport

A Hévíz SK hazai pályán fogadta a Fehérvár FC II. együttesét: Vass György fejesével a zalaiak pontot mentettek.

Az első tíz perc döntött

Dunaújváros
-
  19.09.15 20:19 Megyei

Már az első harmad derekán négy góllal vezetett, s végül biztosan nyert a Gyergyói HK elleni hazai találkozón a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.