Hosszú Katinka még mindig verhetetlen

Lokál
-
  19.07.23 00:01 Sport

Hosszú Katinka tovább írja 2009 óta tartó világbajnoki sikertörténetét. Az olimpiai bajnok úszó megszerezte pályafutása nyolcadik vb-aranyérmét, ezúttal 200 méter vegyesen végzett az élen.

19.07.22 14:31 Vizes VB

Megnyerte a 200 méter vegyest a vizes vb-n. A második százon már nem tudták tartani a magyar versenyző tempóját. Ez a nyolcadik vb-aranya.

Immáron nyolcszoros világbajnok Hosszú Katinka

OrientPress
-
  19.07.23 09:10 Életmód

Világbajnoki címet nyert Hosszú Katinka 200 méteres vegyes úszásban, ez már a 8. VB-aranya nagy medencében. Ő az első nő, aki egy versenyszámot sorozatban 4 világbajnokságon is meg tudott nyerni. Katinka ráadásul egy magánéleti válság után, új edzővel készül, s a hétfői eredmény azt mutatja, hogy visszajutott a csúcsra. Jövőre, a…

Hosszú Katinka: Sokkal jobban állok, mint vártam

-
  19.07.22 15:51 Sport

Egy év alatt csinálta meg azt, amit korábban három év alatt - mondta nyolcadik vb-aranya után az Iron Lady.

Vizes vb: Késely Ajna hatodik lett női 1500 méteren

-
  19.07.23 13:31 Vizes sport

Késely Ajna 16:01.35-ös idővel a 6. helyen végzett a kvangdzsui vizes világbajnokság női 1500 méteres gyorsúszásának fináléjában. Az aranyat az olasz Simona Quadarella nyerte meg.

Vizes vb – Ausztrál arany női óriás-toronyugrásban

Közszolgálat
-
  19.07.23 05:17 Színes

Az ausztrál Rhiannan Iffland nyerte a női óriás-toronyugrók versenyét a kvangdzsui vizes világbajnokságon.     A 28 éves versenyző összesítésben mindössze 15 ...

Sós Késelyről : Ha egy ilyen kis tündér lemarad, az ember szíve szakad meg