Tükörsima spanyol győzelem a női kosárlabda-Eb döntőjében

Tizenhárom másodpercig vezettek a franciák.

9 kapcsolódó hír

Női kosár Eb: megismétlődik a legutóbbi spanyol–francia finálé

-
  19.07.06 22:31 Kosárlabda

A francia és a címvédő spanyol válogatott jutott be a női kosárlabda Európa-bajnokság fináléjába, a szombati elődöntőben előbbi Nagy-Britanniát, utóbbi a társházigazda Szerbiát győzte le.

A spanyolok lesöpörték a franciákat a női kosár-Eb döntőjében

-
  19.07.07 22:48 Kosárlabda

Franciaország sorban negyedik Eb-döntőjét bukta.

Este spanyol-francia döntő az Eb-n

Wbasket
-
  19.07.07 17:48 Kosárlabda

Vasárnap este 20 óra 30 perctől kerül sor Belgrádban a 2019-es női kosárlabda Európa-bajnokság döntőjére. Spanyolország és Franciaország mérkőzik a trófeáért.

Spanyolország-Franciaország döntő lesz a kosárlabda Eb-n

-
  19.07.06 23:10 Sport

A címvédő öt ponttal, 71-66 arányban győzte le a házigazda Szerbiát. Utóbbi így Nagy-Britanniával mérkőzik meg a harmadik helyért.

Megvédte bajnoki címét a spanyol női kosárválogatott

Bama
-
  19.07.07 22:36 Sport

A vasárnapi döntőben könnyedén legyőzték a franciákat Belgrádban.

Beol
-

Spanyol címvédés a női kosárlabda Eb-n

-

A franciák már az első negyedben komoly hátrányba kerültek.

Női kosár Eb: nem volt kérdés – a spanyolok megvédték címüket

-
  19.07.07 22:15 Kosárlabda

Spanyolország megvédte címét a női kosárlabda Európa-bajnokságon, miután a döntőben húsz ponttal (86–66) legyőzte Franciaországot. A spanyolok a negyedik aranyérmüket nyerték meg, míg a franciák sorozatban negyedszer lettek ezüstérmesek.

Spanyolország lesz Franciaország ellenfele a 2019-es Eb-döntőben

Wbasket
-
  19.07.06 22:16 Kosárlabda

A 2019-es Európa-bajnokság eddigi legjobb mérkőzésén, közel 8 ezer néző előtt Belgrádban Spanyolország 71-66-ra legyőzte Szerbiát.