Afrikai Nemzetek Kupája: a házigazda Egyiptom búcsúzott a nyolcaddöntőben!

A véghajrában született meg a mindent eldöntő gól!

Madagaszkár és Algéria is a legjobb nyolc között az Afrika Kupán

-
  19.07.07 23:05 Foci

Madagaszkár és Algéria is győzött és bejutott a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupájának negyeddöntőjébe.

Kiesett a címvédő Kamerun az Afrika-kupán

-
  19.07.07 15:48 Foci

Sorra buknak el a csoportkör legjobbjai a labdarúgó-Afrika-kupán. Marokkó, Kamerun és Egyiptom sem kapott gólt a csoportkör során, ám a nyolcaddöntőkben egyaránt búcsúzott.

Afrika Kupa - Nigéria kiejtette a címvédő Kamerunt, búcsúzott a házigazda is

-
  19.07.07 09:17 Határtalan

A nigériaiak alig 20 perccel a kezdés után szerezték meg a vezetést, de a kameruniak előbb egyenlítettek, majd még az első félidő vége előtt fordítottak. A szünet után rákapcsolt a nigériai válogatott, amely előbb a duplázó Ighalo révén egyenlített, majd Iwobi három perccel később szerzett góljával újra vezetett.  A hajrában a címvédő nagy nyomást

Afrika-kupa: két nagy fordulat, öt gól, kiesett a címvédő

-
  19.07.06 19:52 Foci

Nigéria 3–2-re legyőzte a címvédő Kamerunt a két nagy afrikai futballnemzet szombati nyolcaddöntőjében az Egyiptomban zajló Afrikai Nemzetek Kupáján, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol Dél-Afrika lesz az ellenfele, amely az esti programban hatalmas meglepetésre, gyönyörű góllal legyűrte (1–0) a házigazda egyiptomi válogatottat.

Afrikai Nemzetek Kupája: Szalahék első kapott gólja nyolcaddöntős kiesést ért

-
  19.07.07 09:17 Foci

Egyiptom a csoportkör során gólt sem kapott, ám a Dél-Afrika elleni nyolcaddöntő 85. percében bekapott találatnak köszönhetően óriási meglepetésre idő előtt búcsúzni kényszerült a házigazda.

A címvédő után a házigazda is kiesett az Afrika Kupán

-
  19.07.06 23:30 Sport

Sem Kamerun, sem Egyiptom nem jutott be a negyeddöntőbe a 2019-es Afrikai Nemzetek Kupáján.

Afrika-kupa: kiesett a házigazda Egyiptom, lemondott a szövetségi kapitány

-
  19.07.07 15:12 Foci

Szalahék meglepetésre kikaptak a Dél-afrikai Köztársaságtól, így nem jutottak be a legjobb nyolcba.

Szalahék kiesésébe az elnök és a szövetségi kapitány is belebukott

-
  19.07.07 14:50 Foci

Óriási kudarc, hogy a házigazda Egyiptom nem jutott a legjobb 8 közé.

Afrika-kupa: az eddigi legsimább nyolcaddöntő – Mahrezék továbbmentek

-
  19.07.07 22:53 Foci

Az Egyiptomban zajló Afrika-kupa nyolcaddöntőjében Algéria 3–0-ra nyert Guinea ellen, így a legjobb nyolc közé jutott, s a Mali–Elefántcsontpart párharc győztesével találkozik majd.