Siker! Balázs Attila meccslabdákról fordított Wimbledonban

Nuus
-
  19.06.26 16:18 Sport

A magyar játékos az első fordulóban könnyed győzelmet aratott a kanadai Peter Polansky felett.

19.06.26 18:18 Sport

A füves pályás angol nemzetközi teniszbajnokság női egyesének selejtezőjében a második fordulóban a világranglista 229. helyén álló Stollár Fanny 7:5, 6:3-ra kikapott a 217. helyen rangsorolt lengyel Katarzyna Kawától. Ezzel eldőlt, hogy húsz Grand Slam-torna után nem lesz magyar nő egyesben a főtáblán.

Magyar siker Wimbledonban: Balázs Attila meccslabdákról fordított

-
  19.06.26 15:00 Sport

A selejtező utolsó körébe került a teniszező.

Balázs Attila meccslabdáról fordított Wimbledonban

Népszava
-
  19.06.26 15:02 Sport

Balázs Attila mérkőzéslabdákról fordítva nyert az ukrán Ilija Marcsenko ellen a wimbledoni teniszbajnokság selejtezőjének második fordulójában.

19.06.25 21:08 Sport

Az angol nemzetközi teniszbajnokság női egyesének selejtezőjében az első fordulóban a világranglista 229. helyén álló Stollár Fanny 2 óra 45 perc alatt három játszmában legyőzte a rangsorban 117. japán Hibino Naót, ezzel egyedüli magyarként került a wimbledoni női selejtező második körébe.

Stollár győzelmével maradt magyar női teniszező

Hosszabbítás
-
  19.06.25 19:20 Sport

A magyar játékos a kvalifikációban 11. helyen kiemelt japán Hibino Naót verte három szettben.

Wimbledon: Balázs tovább menetel a selejtezőben, három szettben nyert

-
  19.06.26 14:24 Sport

Az angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyes selejtezőjének második fordulójában a világranglista 207. helyén álló Balázs Attila a rangsor 384. helyét elfoglaló 31 éves ukrán Ilija Marcsenko ellen – meccslabdákat is hárítva – 2 óra 14 perc alatt három szettben nyert és került a harmadik, utolsó fordulóba.