Babos Tímea Roland Garros-győztes párosban

hirado.hu
-
  19.06.09 13:01 Sport

Babos Tímea a tavalyi Australian Open megnyerése után párosban második Grand Slam-győzelmét ünnepelte.

10 kapcsolódó hír

Nadal 12. alkalommal nyerte meg a Roland Garros-t

444
-
  19.06.09 18:38 Sport

A 33 éves spanyol már 18-szoros Grand Slam-bajnok, kettővel van a rekorder Roger Federer mögött.

Megnyerte a Roland Garrost Babos Tímea, ezzel történelmet írt

Vásárhely24
-
  19.06.10 09:25 Belföld

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt - írja a 24.hu.

Roland Garros: A családomnak volt egy álma – Babos

-
  19.06.09 17:33 Sport

Mint arról beszámoltunk, a Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős két játszmában megverte a Tuan Jing-jing, Cseng Szaj-szaj kínai duót a francia nyílt teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében, így a tavalyi Australian Open után a második közös Grand Slam-győzelmüket ünnepelhették. A magyar hölgy a mérkőzés után elmondta, nem…

Párosban győzött Babos Tímea a Roland Garroson

Debreceni Nap
-
  19.06.10 00:41 Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt. A második helyen kiemelt magyar, francia duó sorozatban harmadik Grand Slam-döntőjére készült, az előző kettőt azonban elvesztette.…

Nadal megnyerte 12. Roland Garrosát!

Player
-
  19.06.09 18:54 Sport

A spanyol teniszfenomén megvédte címét, vagyis behúzta 12. Roland Garrosát, illetve 18. Grand Slam-győzelmét.

Babosék nyerték párosban a Roland Garrost

VG
-
  19.06.09 13:14 Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon. Ez már a második Grad Slam-győzelmük.

Babos Tímeáék a Roland Garroson is felértek a csúcsra

-
  19.06.09 12:54 Sport

A második Grand Slam-győzelmüket szerezték vasárnap délután.

Szenzáció Párizsban, Babos Timi újra a csúcson

Ripost
-
  19.06.09 12:50 Sport

Másodszor nyert Grand Slam tornát a magyar teniszező, tényleg övék a világ legjobb párosa.

Babos Tímea másodszor Grand Slam-győztes párosban

-

Remek játékkal, nagyon simán nyerték a Roland Garros döntőjét Mladenoviccsal, 6:2, 6:3-ra verték kínai ellenfelüket.

Babos Tímea és Kristina Mladenovic Párizs új páros bajnoknői!

-
  19.06.09 11:23 Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic második közös Grand Slam-győzelmüket ünnepelhették, miután a tavalyi Australian Open után az idén a Roland Garroson nyertek: a Tuan Jing-jing, Cseng Szaj-szaj ellen 70 perc alatt 6:2, 6:3 lett a végeredmény.