Jövőre olyan jön a Roland Garroson, amire 118 éve nem volt példa

HVG
-
  19.06.09 15:51 Sport

Jövőre már villanyfényes mérkőzéseket is rendeznek a francia nyílt teniszbajnokságon.

18 kapcsolódó hír

Babos Tímea kétszeres Grand Slam-győztes

888
-
  19.06.09 12:49 Sport

A magyar teniszező a francia Kristina Mladenovic oldalán nyerte meg a Roland Garros női páros döntőjét.

Roland Garros: Babosék a bajnokok

Propeller
-
  19.06.09 14:24 Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt. A második helyen kiemelt magyar, francia duó sorozatban harmadik Grand Slam-döntőjére készült, az előző kettőt azonban elvesztette.…

Újabb Grand Slam-trófeát nyert Babos Tímea

ATV
-
  19.06.09 13:00 Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 6:2, 6:3-ra legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt.

Nagy változás jön a Roland Garroson

Napi
-
  19.06.09 18:18 Cégvilág

Jövőre, 118 év után már villanyfényes mérkőzéseket is rendeznek a francia nyílt teniszbajnokságon - írta az MTI-re hivatkozva a hvg.hu.

Első Grand Slamjét nyerte a Garros győztese

24
-
  19.06.09 08:48 Sport

Ashleigh Barty hétfőtől a női világranglista második helyezettje lesz.

Magyar bajnok a Roland Garroson

-
  19.06.09 12:59 Sport

Nemcsakfoci: Újra Grand Slam-torna győztese lett a magyar tenisznek!

-
  19.06.09 15:25 Foci

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt.

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte a Roland Garros döntőjét

Duol
-
  19.06.09 13:17

A magyar-francia duó a döntőben két szettben legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt a francia nyílt teniszbajnokságon.

Nadal négy szettben legyőzte Thiemet, megszerezte 12. Roland Garros-címét

Hosszabbítás
-
  19.06.09 16:32 Blog

Megvédte címét a Garroson Nadal, miután a döntőben 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 arányban legyőzte a végére elfáradó Thiemet.

Óriási siker! Babos Tímeának megvan a második Grand Slam győzelme

-
  19.06.09 13:48 Sport

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt.

19.06.08 18:25 Sport

A szombati döntőben két szettben legyőzte a cseh Marketa Vondrousovaát.

Barty a Roland Garros bajnoka, első Grand Slamjét nyerte egyéniben

-
  19.06.08 18:22 Sport

A három éve krikettes kitérő után visszatérő ausztrál teniszező ezzel már 2. a világranglistán.

Roland Garros: nem volt kérdés, Barty a 2019-es női bajnok!

-
  19.06.08 17:43 Sport

A nyolcadik kiemelt Ashleigh Barty nyerte meg a 2019-es Roland Garros női egyes versenyét, miután a döntőben két szettben (6:1, 6:3) legyőzte Markéta Voundrousovát. Az ausztrál teniszező pályafutása első Grand Slam-tornagyőzelmét aratta egyesben.