Szolnok–Falco KC mérkőzés

Vaol
-
  19.06.03 22:05 Sport

Az NB I-es kosárlabda-bajnokság elődöntőjének második felvonásán a Falco-Vulcano Energia KC kedden 18 órakor a címvédő és kupagyőztes Szolnoki Olaj vendégeként lép pályára.

3 kapcsolódó hír

„Mintha néhány percre elfelejtettünk volna kosarazni” – Ritkán látott körülmények között egyenlített a Golden State az …

-
  19.06.03 16:06 Sport

Egyenlített a Toronto Raptors elleni párharcban (1-1) a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének második mérkőzésén, a címvédő 109-104-re nyerni tudott a kanadai együttes vendégeként.

19.06.03 06:49 Sport

A Golden State Warriors 109–104-re győzött a Toronto Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) döntőjének vasárnap este megrendezett második mérkőzésén, így a párharc összesítésben 1–1-re alakult, azaz a pályaelőny átszállt a címvédőre. A második negyed hajrájában 59–52-re még a Raptors vezetett,…