A Liverpoolé a trófea

Lokál
-
  19.06.02 07:00 Sport

Az FC Liverpool nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2018/19-es szezonját azt követően, hogy a sorozat szombat esti madridi fináléjában 2-0-ra legyőzte a Tottenham Hotspur együttesét.

19.06.01 14:03 Foci

Négy brit szurkolót vettek őrizetbe a hatóságok a spanyol fővárosban péntek este, a szombati labdarúgó BL-döntő előtt, amelyet két angol együttes, a Liverpool és a Tottenham Hotspur vív a madridi Wanda Metropolitano Stadionban.

A Liverpool nyerte a Bajnokok Ligáját

Debreceni Nap
-
  19.06.01 23:41 Sport

Az FC Liverpool nyerte a labdarúgó Bajnokok Ligája 2018/19-es szezonját azt követően, hogy a sorozat szombat esti madridi fináléjában 2-0-ra legyőzte a Tottenham Hotspur együttesét. Az angol házidöntő első gólját az egyiptomi Mohamed Szalah szerezte már a második percben, miután a szlovén Damir Szkomina játékvezető 25 másodperc…

BL-döntő: Meglepetések mindkét oldalon, Kane és Firmino újra a pályán – itt vannak a kezdőcsapatok

-
  19.06.01 20:20 Foci

Hamarosan kezdetét veszi az idei Bajnokok Ligája-döntő a madridi Wanda Metropolitano Stadionban. A 21.00 órakor kezdődő találkozó előtt ismertek a kezdőcsapatok, ahol mindkét oldalon meglepetést is tartogatott a két vezetőedző.

Brit szurkolókat vettek őrizetbe a BL-döntő előtt

-
  19.06.01 17:56 Határtalan

A hivatalos közlés szerint a szurkolóknak - többek között rendőrök elleni - erőszakos fellépés következményeit kell viselniük. A szombati mérkőzésre csaknem ötezer rendfenntartót mozgósítottak a spanyol házigazdák. (MTI)

A Liverpool- és a Tottenham-drukkerek együtt mutatták meg, miért imádjuk a sportot