Sima kétszettes győzelmet arattak Kristina Mladenoviccsal.

Babos Tímeák sima győzelemmel kezdtek a Garroson

Mladenoviccsal a 32 között vannak női párosban.

Roland Garros: Más hangulatú a vegyes páros – Babos

-
  19.05.31 18:36 Sport

Győzelemmel kezdte meg a szereplését a Babos Tímea, Fucsovics Márton vegyes páros a francia nyílt teniszbajnokságon, 85 perc alatt felülmúlta az első fordulóban a francia Manon Arcangioli, Tristan Lamasine kettőst. A magyar duó elégedetten értékelt a mérkőzés után.

Továbbjutott a Babos-Fucsovics páros a Roland Garroson

-
  19.05.31 18:22 Sport

Megizzadtak a szabadkártyás franciák ellen, de szettet azért nem engedtek át nekik.

Roland Garros: győzelemmel kezdett a Babos, Fucsovics duó

-
  19.05.31 17:55 Sport

Babos Tímea és Fucsovics Márton két játszmában, 7:6, 6:4-re legyőzte a Manon Arcangioli, Tristan Lamasine francia duót a francia nyílt teniszbajnokság vegyes páros versenyének első fordulójában. Babosék a második körben az ötödik kiemelt Csang Suaj, John Peers kettős ellen folytatják.

Öt mérkőzés, amit látni kell a Roland Garros hatodik napján

Hosszabbítás
-
  19.05.31 08:51 Blog

A 24. kiemelt Wawrinka a két ötszettessel melegítő Dimitrovval csap össze a harmadik fordulóban.