Nadal újabb párizsi hódításra készül

Lokál
-
  19.05.27 00:01 Sport

Ki állítja meg Rafael Nadalt Párizsban? Talán ez a vasárnap elrajtolt francia nyílt teniszbajnokság legérdekesebb kérdése. A címvédő spanyol eddig tizenegyszer nyert a Roland Garroson, és most is jó  esélyekkel lép pályára.

8 kapcsolódó hír

Fucsovics akkorát játszott, hogy orvosi kezelésre szorult a Schwartzman elleni meccs után

444
-
  19.05.27 10:43 Sport

Az első fordulóban búcsúzott a Roland Garrostól a magyar teniszező.

Fucsovics nagy csatában kapott ki a Roland Garros első fordulójában

-
  19.05.26 19:53 Sport

A magyar teniszező öt játszmában maradt alul a 17. kiemelttel szemben.

Petra Kvitova nem indul a Garroson

Sportrajongó
-
  19.05.27 11:21 Sport

Petra Kvitova, a női verseny hatodik kiemeltje néhány órával első fordulós mérkőzése előtt visszalépett a francia nyílt teniszbajnokságtól.

Györe László legyőzte Albert Ramos-Vinolast

Magyar Szó
-
  19.05.26 19:26 Határtalan

A zentai teniszező 6:3, 6:2, 7:6-os arányban győzte le spanyol ellenfelét a Roland Garros első fordulójában. Roger Federer  három szettben (6:2, 6:4, 6:4) legyőzte az újonc Lorenzo Sonegót az első fordulóban. A több mint 42 millió euró összdíjazású francia nemzetközi teniszbajnokság június tizedikén ér véget.

Roland Garros: a volt világelső Kerber máris kiesett

-
  19.05.26 13:37 Sport

A volt világelső német Angelique Kerber már az első körben búcsúzott a francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyében a párizsi Roland Garroson. A torna ötödik kiemeltje – aki május elején bokasérülés miatt lépett vissza a madridi viadalon – vasárnap az orosz Anasztaszija Potapovával találkozott, és maradt alul két sima szettben…