A második mérkőzést is elbukta az ASE

TelePaks
-
  19.05.22 18:08 Belföld

103:97-re győzött a Szolnok az Atomerőmű SE a férfi NB I-es kosárlabda bajnokság negyeddöntőjének második mérkőzésén. A három győzelemig tartó párharc állása így 2:0 a Tisza-parti gárda javára.

5 kapcsolódó hír

Fogadóelőnyben a címvédő Olaj, bajban a Jászberény

Szoljon
-
  19.05.22 18:03 Sport

A férfi kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének második mérkőzésein a címvédő Szolnoki Olaj Pakson is győzni tudott, míg a Jászberény hazai pályán is kikapott a Pécsi VSK csapatától..

Rettentő izgalmas meccsen, egyetlen ponttal győzött a Körmend Sopronban

Ugytudjuk
-
  19.05.21 20:44 Megyei

6 másodperccel a vége előtt még a Sopron vezetett.

Az elődöntő küszöbén a Szolnok és a Falco a kosár NB I-ben

-
  19.05.21 20:23 Sport

A Körmend 5 másodperccel a meccs vége előtt dobta a győztes kosarat Sopronban.

Férfi kosár Nb I: könnyedén nyert, söprésközelben a Falco

-
  19.05.21 20:13 Kosárlabda

Könnyedén nyert Kecskeméten is a Falco, amely ezzel egy sikerre került a férfi kosárlabda NB I rájátszásának elődöntőjétől, egyszersmind a bajnokságban már negyedszer győzte le ellenfelét.

Ismét simán győzött a Falco KC

Vaol
-
  19.05.21 20:01 Sport

Az NB I-es kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének második mérkőzésén a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely könnyedén nyert a Kecskemét vendégeként.