Az MTK 4-1-re kikapott a Honvédtól a labdarúgó OTP Bank Liga utolsó fordulójában, ezzel búcsúzott az élvonaltól. A Debrecen 4-1-re verte a Paksot, így bronzérmes lett.

Valóság lett az MTK rémálma

Magyar Nemzet
-
  19.05.20 12:09 Sport

Az NB I-ben a Debrecen végzett a dobogó harmadik fokán, a Bp. Honvédé a negyedik hely és az élvonalba tavaly visszajutott MTK esett ki a másodosztályba a már korábban búcsúzó Haladás mellett.

Vége az NB I-nek: Eldőlt a bronzérem, az EL-indulás és a kiesés kérdése is - eredmények, videók, tabella

-
  19.05.19 18:59 Foci

A Kisvárda és a Diósgyőr maradt benn az OTP Bank Ligában, a DVSC magabiztos hazai győzelmének és az Újpest miskolci vereségének is köszönhetően bronzérmes lett. A lilák az Európa Liga-indulásról is lemaradtak a 33., utolsó fordulóban.

Négy gólt kapott a Paks, a Loki a bronzérmes

Teol
-
  19.05.19 19:09 Sport

Vereséggel zárta az OTP Bank Liga 2018/2019-es idényét a Paksi FC.

Micsoda meccs, micsoda gólok! Ismét az európai kupaporondon a Loki

Dehir
-
  19.05.19 18:47 Megyei

Debrecen - Remek győzelmével (4-1 a Paks ellen) bronzérmes lett a DVSC. Az első osztálytól az MTK és a Szombathely búcsúzott.

A Dvsc négyet vágott a Paksnak, és megszerezte a bronzérmet

-
  19.05.19 16:49 Foci

A labdarúgó NB I utolsó, 33. fordulójában a Debreceni VSC hazai pályán 4–1-re legyőzte a Paksot, így megszerezte a bronzérmet és az azzal együtt járó lehetőséget, hogy indulhasson az Európa-liga selejtezőjében.