Megismétlődik a tavalyi döntő

hirado.hu
-
  19.02.15 20:29 Sport

A Szolnoki Olaj 97-79-re legyőzte a DEAC-ot a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjében.

8 kapcsolódó hír

Bejutott a DEAC a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe

Debreceni Nap
-
  19.02.14 22:00 Sport

Elődöntőbe jutott a Debrecen a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a csütörtöki utolsó győri negyeddöntőben szoros csatában felülmúlta a Zalaegerszeg együttesét. Eredmények: Zsíros Tibor férfi Magyar Kupa, Győr, negyeddöntő: ————————————————– Debreceni EAC-Zalakerámia ZTE KK 81-78 (16-20, 28-19, 22-22,…

Magyar Kupa: nem adta olcsón a bőrét a keményen küzdő Paks, elődöntőbe jutott a Falco

Vaol
-
  19.02.14 20:49 Sport

A kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjében a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely nagy csatában, a végén gyűrte le a Paksot.

Nem jött össze a bravúr a kupagyőztes ellen, a bronzért játszik a DEAC

Dehir
-
  19.02.15 20:22 Megyei

Győr - A férfi kosár Magyar Kupa elődöntőjében a címvédő Szolnok győzött a debreceniek ellen. Szombaton a Jászberény az ellenfél a 3. helyért.

A ZTE NKK nagyot léphet a négy közé jutás felé

Zaol
-
  19.02.15 20:17 Sport

A női kosárlabda NB I A csoportban egy nagyon fontos találkozó következik a ZTE NKK együttese számára. Szombaton (17.00) hazai pályán a közvetlen rivális PEAC-Pécset fogadja és ez a mérkőzés az alapszakasz első négybe kerülése szempontjából is nagy jelentőséggel bírhat.

Hajszálnyira volt a továbbjutás

TelePaks
-
  19.02.15 17:52 Belföld

91:83-ra kikapott az Atomerőmű SE férfi kosárlabda csapata a Zsíros Tibor Férfi K&H Magyar Kupában a legjobb 4 közé jutásért rendezett mérkőzésen a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely együttesétől. Az idei sorozatnak a győri Audi Aréna ad otthont, az éremosztókat szombaton bonyolítják.

Férfi kosárlabda Magyar Kupa – A Debrecennel teljes az elődöntő mezőnye

Haon
-
  19.02.15 08:29 Sport

Elődöntőbe jutott a Debrecen a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a csütörtöki utolsó győri negyeddöntőben szoros csatában felülmúlta a Zalaegerszeg együttesét.