Negyeddöntős a Fucsovics, Pella páros a dohai tenisztornán

Propeller
-
  18.12.31 16:24 Sport

Fucsovics Márton és az argentin Guido Pella negyeddöntőbe jutott az 1,3 millió dollár (365 millió forint) összdíjazású keménypályás dohai férfi tenisztorna párosversenyében. Fotó: Pixabay Fucsovics és Pella a hétfői nyolcaddöntőben a második helyen kiemelt Jamie Murray, Bruno Soares brit, brazil duót győzte le két szettben,…

15 kapcsolódó hír

Babos Tímea stílusosan fejezte be az évet

24
-
  18.12.31 12:06 Sport

A páros tenisz koronázott királynője újra győzött.

Babosék negyeddöntősök Aucklandben

-
  18.12.31 09:48 Sport

A magyar teniszező Julia Görgesszel indult a keménypályás tornán.

18.12.31 10:00 Sport

/Auckland – Babos Tímea a német Julia Görgesszel az oldalán bejutott a negyeddöntőbe a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású aucklandi keménypályás tenisztornán.

Babosék győzelemmel indították a 2019-es teniszszezont

-
  18.12.31 08:19 Sport

Rövidítésben nyert Julia Görges oldalán Aucklandben.

Tnisz: Babosék rövidítés után jutottak tovább Aucklandben

-
  18.12.31 07:26 Sport

Babos Tímea a német Julia Görgesszel az oldalán a chilei Alexa Guarachi, és új-zélandi Erin Routliffe alkotta páros ellen 4:6, 6:1, 10-5-re győzve jutott az aucklandi kemény pályás női tenisztorna párosversenyének második fordulójába.

Babosék negyeddöntősök

-
  18.12.31 14:32 Sport

A riói olimpia aranyérmese mindössze öt játékot veszített.

Babos párosban negyeddöntős

Teol
-
  18.12.31 13:14 Sport

A magyar, német kettős bő egyórás mérkőzésen döntő rövidítésben múlta felül chilei, új-zélandi ellenfelét.

Duol
-

Tenisz: simán győzött az olimpiai bajnok Aucklandben

-
  18.12.31 11:14 Sport

Monica Puig simán megverte amerikai ellenfelét a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású aucklandi kemény pályás tenisztorna első fordulójában. A riói olimpia aranyérmese mindössze öt játékot veszített a Bethanie Mattek-Sands elleni hétfői mérkőzésén. Babos Tímea, aki a német Julia Görgesszel párosban bejutott a …

Hosszabbítás
-
  18.12.31 10:36 Blog

Döntő rövidítésben nyert a Babos Tímea, Julia Goerges kettős.

-

Babos Tímea a német Julia Görgesszel az oldalán a chilei Alexa Guarachi és új-zélandi Erin Routliffe alkotta duó ellen 4:6, 6:1, 10–5-re győzve jutott az aucklandi kemény pályás női tenisztorna párosversenyének második fordulójába.