Vizes VB hírek

Sport › Vizes VB

Elárulta Milák Kristóf, ki a példaképe

19.07.24 13:51

Milák 1:50.73-as idejével közel nyolc tizedet (!) vert Phelps tízéves rekordjára (1:51.51) 200 méter pillangón a kvangdzsui világbajnokság. Így nem csoda, hogy a 19 éves magyar sportoló lába előtt hever a fél világ és nem győzi fogadni a dicséreteket.

Döntőt úszik a 4x200 méteres női gyorsváltónk a vizes vb-n

19.07.24 12:48

A női 4x200 méteres gyorsváltó bejutott a döntőbe, egyben olimpiai kvótát szerzett csütörtökön a kvangdzsui világbajnokság úszóversenyeinek ötödik napján.

Videón, ahogy a 19 éves Milák Kristóf könnyedén megdönti Phelps világcsúcsát

19.07.24 04:42

A 19 éves magyar pillangóúszó a legendás Michael Phelps 2009-ben, szuperdresszben felállított világcsúcsát döntötte meg közel egy másodperccel. Milák Kristóf örül, miután óriási világcsúccsal lett aranyérmes a…

Fordulat! Kizárták Kozma Dominik ellenfelét

19.07.23 13:39

Kozma Dominik hetedik helyen végzett 200 méter gyorson a kvangdzsui vizes világbajnokság úszóversenyeinek második, keddi napján. Elsőre úgy tűnt, a számot a litván Danas Rapsys nyerte a kínai Szun Jang előtt, de a győztest kizárták.