Vizes VB hírek

Sport › Vizes VB

Vizes vb: negyedik helyen zárt a magyar női vízilabda-válogatott

19.07.25 13:12

A negyedik helyen végzett a magyar női vízilabda-válogatott a kvangdzsui olimpiai kvalifikációs világbajnokságon: Bíró Attila együttese a pénteki bronzmérkőzésen 10-9-es vereséget az ausztrál csapattól.

Kapás Boglárka nyerte a negyedik magyar vb-aranyat Kvangdzsuban

19.07.25 04:54

A 2016-os riói olimpia bronzérmese szenzációs úszással nyerte meg a 200 méteres női pillangóúszást a vízes vb-n. Ugyanebben a számban Szilágyi Liliána a hatodik helyen végzett.

Megható bejegyzést írt Milák Kristófról az úszószövetség elnöke

19.07.24 19:12

Wladár Sándor megilletődötten adta át az érmet az ifjú tehetségnek. Milák Kristóf örül, miután óriási világcsúccsal lett aranyérmes a 200 méteres férfi pillangóuszás döntőjében a 18. vizes világbajnokságon a dél-koreai Kvangdzsuban 2019. július…

Phelps is fejet hajtott Milák Kristóf előtt

19.07.24 18:36

A 23-szoros olimpiai bajnok Michael Phelps is gratulált Milák Kristófnak azt követően, hogy a magyar úszó az ő 2009-es világcsúcsát megdöntve diadalmaskodott szerdán 200 méter pillangón a kvangdzsui világbajnokságon.

Hosszú Katinka: Kristóf világcsúcsa inspiráció az egész nemzetnek!

19.07.24 16:27

Egyet aludtunk Milák Kristóf aranyérmére, egyszersmind az úszás történetének legfantasztikusabb 200 méter pillangójára, de ez még nem volt elég ahhoz, hogy az úszóvilág kijózanodjon a mámorból.