Vívás hírek

Sport › Vívás

Nagy döntést hozott Szász-Kovács Emese

20.01.08 11:19

Az olimpiai címvédő Szász-Kovács Emese a női párbajtőrözők márciusi, budapesti Grand Prix-versenyén visszatér és megcélozza a tokiói részvételt.

Vívóikonra emlékeztek a futók Tapolcán

20.01.02 10:39

A 2017 decemberében tragikusan hirtelen elhunyt helyi párbajtőrvívó olimpikon, korábbi alpolgármester, Szalay Gyöngyi emlékére rendezték meg a futást a Malom-tó partján immár harmadszor. A megmérettetésen 84-en indultak, a legfiatalabbak a…

Még várhatnak rájuk a veteránok

19.12.23 16:28

A riói olimpián bronzérmes férfipárbajtőr-csapatunkból „elfelejtett” Somfai Péter 39 évesen győzött a vívók országos bajnokságán, míg a női tőrcsapatunkból kiszorult Mohamed Aida 43 esztendősen lett ezüstérmes.

Vívó ob: papírforma eredményeket hoztak a csapatversenyek

19.12.22 21:44

Mind a hat csapatversenyben az első számú esélyes négyes győzött vasárnap a vívó országos bajnokság zárónapján.