17.10.22 07:57

A várható sok eső miatt két megyére és a fővárosra elsőfokú, hat megyére pedig másodfokú figyelmeztetést adott ki vasárnapra az Országos Meteorológiai Szolgálat. Az MTI-hez délelőtt eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: délutántól…

„Látni és látszani” Veszprém megyében

17.10.21 10:37

„Látni és látszani” Veszprém megyében Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság 2017. 10. 21., szo - 10:03 A kerékpárosokat és a gyalogosokat szólították meg a közlekedésbiztonsági akció…

Forgalomkorlátozás Veszprémben: mutatjuk, melyik utat kerüljék el 23-án!

17.10.20 19:44

Ünnepi rendezvény miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz érvényben 2017. október 23-án Veszprém belvárosában.

A(z) "Veszprém" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide:

Kapcsolódó tartalmak

Flickr
Csobánc, HungaryCsobánc, HungaryGolden OctoberGolden OctoberCsobánc, HungaryGerman SchäferhundCsobánc, HungaryGerman SchäferhundGerman SchäferhundGerman Schäferhund

Férfi kézilabda NB I – Az FTC otthonában nyert a Tatabánya

A Tatabánya kilenc góllal győzött az újonc Ferencváros vendégeként a férfi kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Top magyar cég

Kedvezményes készülékajánlatok a Telekomtól

Megújul a Telekom otthoni portfoliója: széles készülékválaszték kamatmentes részletre kedvezményesen, vezetékes szolgáltatás mellé mobilkészülék is választható.

Magyar település

Egy közlekedési baleset miatt kérik az ajkai rendőrök a lakosság segítségét

Az Ajkai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya 19060/4214/2017

Női kézi BL: az ETO megóvta a Rosztov elleni meccsét

Megóvta a Rosztov-Don elleni idegenbeli Bajnokok Ligája mérkőzést a Győri Audi ETO KC – jelentette be Szabó Tamás, a klub nemzetközi és kommunikációs vezetője a Sport Televízió Harmadik félidő című műsorában.