Tolna hírek

Megye › Tolna

Kamionnal ütközött, nem élte túl

20.01.26 20:07

Kamion ütközött személygépkocsival hétfőn délelőtt Vas megyében a 86-os számú főúton Balogunyom közelében. A személyautó vezetője a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Felkészülés: az Ftc vasárnap is nyert egy mérkőzést

20.01.26 13:49

Egy nappal a Paks felett aratott 4–0-s bajnoki siker után a Ferencváros labdarúgócsapata zárt kapus felkészülési mérkőzésen 2–1-re legyőzte a másodosztályú Budaörsöt – adta hírül a zöld-fehérek hivatalos honlapja, a fradi.hu.

A(z) "Tolna" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide:

Kapcsolódó képek

Magyar település

NB I: amit nem tudott a Fradi – a Paks megverte a Dvtk-t

Az első félidőben előbb lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették (2–1).

A Szekszárd és a Cegléd francia, a DVTK spanyol csapattal játszik az Európa Kupa nyolcaddöntőjében

A nyolcad- és a negyeddöntőket négy buborékban rendezik meg március 16-18-án.

Közélet

Elzárás és végrehajtandó szabadságvesztés – három körözött férfit fogtak el a rendőrök Vas megyében

Egy férfi a kiszabott közérdekű munkát nem teljesítette, míg egy másik férfi a pénzbírságot, a harmadik pedig a helyszíni bírságot nem fizette be.

Nem bírt egymással a Honvéd és Zalaegerszeg az NB I-ben

Hiába vezetett bombagóllal a Honvéd, a végén annak örülhetett, hogy Gazdag Dániel büntetőjével legalább egyenlíteni tudott.