Telekom hírek

Top magyar cég › Telekom

A Fradi nyerte a hoki Magyar Kupát

Tegnap 18:16

Az FTC-Telekom nyerte a jégkorong Magyar Kupát, miután a miskolci négyes döntő vasárnapi fináléjában 6-3-ra legyőzte a Hydro Fehérvár AV19 együttesét.

Súlyos magyar vereség Norvégiától

20.01.17 17:31

A magyar férfi kézilabda-válogatott 36-29-re kikapott a világbajnoki ezüstérmes Norvégiától az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában pénteken, Malmőben.

Még optimistább lett a Magyar Telekomra az Erste

20.01.17 11:01

542 forintra emelte a Magyar Telekom részvényeire vonatkozó célárát az Erste. Az új célár közel 21 százalékkal magasabb, mint a jelenlegi árfolyam.

Az SZKKA női kézilabdacsapata a Győrt fogadja vasárnap este

20.01.10 12:04

Az NB I-es női kézilabda-bajnokság 12. fordulójában a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia igazi sztárcsapatot fogad: a Győri Audi ETO KC lép pályára vasárnap 18 órakor az Aréna Savariában.

Veszprém: megvan, hol folytatja a nyáron távozó Gajic

20.01.10 09:53

A Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatának szlovén jobbszélsője, Dragan Gajic nyártól a francia másodosztályban folytatja a pályafutását.