Súlyemelés hírek

Sport › Súlyemelés

Súlyemelés: Kasza Adrienn negyedik lett a felnőtt ob-n

18.11.18 19:10

A Szombathelyen rendezett súlyemelő felnőtt országos bajnokságon Kasza Adrienn a 48 kg-os súlycsoportban, 100 kg-os összteljesítménnyel (42;58) az előkelő negyedik helyen végzett.

Nyolc évre eltiltották a volt világcsúcstartót

18.11.15 12:01

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) doppingolás miatt nyolcéves eltiltással sújtotta Lin Cu-csi volt világcsúcstartó tajvani súlyemelőt.

Súlyemelő-vb: a doppingszigor nem enyhülhet – Aján Tamás

18.11.11 20:33

Alapvetően jól vizsgáztak a november elsejétől érvényes és a szombaton zárult világbajnokságon bemutatkozó új súlyemelő-kategóriák, amelyek többségében világcsúcsok sora született a türkmén fővárosban.