Sidi Péter hírek

Sport › Sidi Péter

Péni István aranyérmes

20.02.29 16:13

Péni István aranyérmet szerzett a puskások versenyében a wroclawi Európa-bajnokságon.

Kijutottak az Eb-re a komáromi sportlövők

20.01.22 17:44

A komáromi sportlövők, Bajos Gitta és Sidi Péter a válogatón nyújtott teljesítményük révén részt vehetnek a sportlövők 10 méteres Európa-bajnokságán.

Kortárs tánc produkciók láthatók a záróhétvégén

19.10.16 09:16

A kortárs tánc nyelvén mesélnek túlélésről, kapcsolatokról, bosszúról és megbékélésről a 28. CAFe Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál koreográfusai és táncművészei a rendezvény záróhétvégéjén.

Szenzációs siker! Sidi Péter két számban is aranyérmes az Európa-kupán

19.10.14 15:13

Sidi Péter a standard puska 3x20 lövéses számban és a nagyöbű szabadpuska 3x40 lövéses versenyben is aranyérmet nyert a Franciaországban rendezett 300 méteres Európa-kupa-döntőben.

Sportlövő Eb: ezüstérmes a férfi puskacsapat 300 méteren

19.09.23 20:25

A Szabián Norbert, Péni István, Sidi Péter összeállítású magyar csapat ezüstérmet nyert a nagyöbű puskások 300 méteres fekvő számában a tolmezzói sportlövő Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Ezüstérmes a férfi puskacsapat

19.09.23 19:40

A Szabián Norbert, Péni István, Sidi Péter összeállítású magyar csapat ezüstérmet nyert a sportlövő Európa-bajnokságon.

A(z) "Sidi Péter" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: