Románia hírek

Ország › Románia

Nem bírt Doll csapatával az Ajax

19.08.20 23:58

A legutóbb elődöntős Ajax Amsterdam gól nélküli döntetlent ért el a ciprusi APOEL vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező rájátszásának első mérkőzésén.

Csökkent a hazatérni vágyó román vendégmunkások aránya

19.08.20 20:43

Egy felmérés szerint két év alatt tíz százalékkal csökkent a hazatérni akaró román vendégmunkások aránya, így a külföldre távozottak több mint fele nem akar visszatérni szülőhazájába - közölte kedden egy civil szervezet.

Románia: megsérült a játékos, szürreális jelenetsor követte

19.08.20 12:22

A román másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Liga 2) 3. fordulójának vasárnapi játéknapján szürreális jelenetsor játszódott le a Concordia Chiajna–Farul Constanta (2–1) mérkőzésen. A hazaiak első gólját szerző Ionut Paun a 88. percben megsérült,…

Egy anyamedvét és a bocsát riasztották el a tusnádfürdői állomás mellől a csendőrök

19.08.20 10:25

Egy anyamedvét és a bocsát riasztották el hétfőn este a tusnádfürdői állomás mellől a csendőrök – tájékoztatta az Agerpres hírügynökséget a Hargita megyei csendőrség.