19.06.07 19:37

Dominic Thiem fináléba jutott a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon, miután öt játszmában legyőzte a világelső Novak Djokovicot.

Roland Garros: két szettben kikapott a meglepetésember a női döntőben

19.06.07 19:02

Ashleigh Barty nyerte meg a francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben két szettben legyőzte a cseh Marketa Vondrousovaát. Az ausztrál játékos pályafutása első Grand Slam-trófeáját szerezte meg.

Hatodik GS-döntőjére készül Babos Tímea

19.06.07 14:10

Sorozatban a harmadik, pályafutása hatodik Grand Slam-döntőjében szerepelhet Babos Tímea, a legjobb magyar női teniszező és francia partnere, Kristina Mladenovic.

Roland Garros: egy tini kislány ejtette ki a címvédőt

19.06.06 14:08

Amanda Anisimova két játszmában búcsúztatta a címvédő Simona Halepet, ezzel bejutott a női verseny elődöntőjébe a francia nyílt teniszbajnokságon.

A(z) "Roland Garros" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: