Real Madrid hírek

Sport › Real Madrid

A Chelsea legyőzte a Realt, angol házidöntő lesz a BL-ben

21.05.06 09:44

A Manchester City után a Chelsea jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjébe, mivel az elődöntő szerdai visszavágóján 2-0-ra legyőzte a vendég Real Madridot.

Két év után megint angol házidöntő a Bl-ben – A Manchester City után a Chelsea is ott van, kiverték a Real Madridot

21.05.05 23:04

A Manchester City után a Chelsea is bejutott a Bajnokok Ligája döntőjébe, miután a madridi 1-1 után 2-0-ra legyőzte a Real Madridot. A Bajnokok Ligája, illetve az elődje, a BEK történetében harmadszor fordul elő, hogy két angol csapat játsszon a…

Chelsea - Real Madrid: Fiatalság vagy rutin?!

21.05.05 21:46

A Real Madrid a hazai meccsén azon volt, hogy tartsa a döntetlent. Igazából meccsben, azaz a párharcban akart maradni, és ez sikerült. Hogy az első meccsen mutatott semmi kifizetődik-e, azt csak a visszavágó válaszolja meg nekünk.

21.05.05 10:58

A(z) "Real Madrid" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: