Real Betis hírek

Sport › Real Betis

Megint győzött a Fradi, már 17 ponttal vezeti a tabellát

21.02.19 23:21

A címvédő és listavezető Ferencváros 1-0-ra legyőzte vendégét, a Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának utolsó szombati összecsapásán.

Király-kupa: a Betis kiejtette a Real Sociedadot

21.01.27 00:17

A labdarúgó spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében a Real Betis hosszabbítás után 3–1-re legyőzte a Real Sociedadot, így bejutott a legjobb nyolc közé. A Villarreal a másodosztályú Gironát, a Levante a Real Valladolidot búcsúztatta.

La Liga: csak az egyik 11-esből született gól a sevillai derbin

21.01.02 18:28

Nem bírt egymással a Betis és a Sevilla (1–1) a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójának városi rangadóján.

Levante - Betis: Ezúttal nem a tipikus tippet húzzuk Fekirék meccsére

20.12.29 23:55

Ha Betis, akkor általában lapok. Legalábbis mi előszeretettel tippelünk a sok lapra, ha a Sevilla csapat a pályán van, ezúttal viszont nem a lapokból várunk sokat! Vagy nem elsősorban

La Liga: az Alavés és a Betis is nyerni tudott házigazdaként

20.12.24 00:40

Az Alavés és a Real Betis is házigazdaként győzött a spanyol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának szerdai játéknapján. A vesztes csapatok közül az Eibar négy, a Cádiz három forduló óta nyeretlen a La Ligában.

A(z) "Real Betis" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: