Rasovszky Kristóf hírek

Sport › Rasovszky Kristóf

Rasovszky hányt és feladta, Gyurta asztmás rohamot kapott 25 kilométeren

19.07.19 09:21

Az 5 kilométeren világbajnoki aranyat nyert nyíltvízi úszó nem fejezte be a leghosszabb távot a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokságon. Gyurta Gergely szintén rosszul lett, asztmás rohamot kapott a verseny utolsó körében.

Vizes vb: nincs magyar érem 25 kilométeren

19.07.19 06:57

Nem szereztek érmet a magyarok a nyíltvízi úszók 25 kilométeres viadalán a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján. A nőknél Olasz Anna a 6., Sömenek Onon Kata a 8. helyen végzett, a férfiaknál Gyurta Gergely 10. lett. A vb…

Miért olyan sikeres Rasovszky Kristóf?

19.07.18 09:12

Sok-sok érdekes, izgalmas, nem átlagos nevet elemztem már. A képen Kristóf névmátrixát rajzoltam fel, s ebből kiemelek pár fontos dolgot, mert hát: a NÉV KÖTELEZ :-)

Olasz Anna 17., Rohács Réka a 18. lett 5 kilométeren

19.07.16 07:18

Olasz Anna a 17., Rohács Réka pedig a 18. helyen végzett a nyíltvízi úszók női 5 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság szerdai napján.

Emberségből is jár az arany Rasovszkynak

19.07.15 00:09

Rasovszky Kristóf aranyérmet szerzett a nyíltvízi úszók 5 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság szombati napján. Az úszó azonban nem irigykedett, könnyen megvált érmétől egy versenytársa kedvéért.

Rasovszky Kristóf világbajnok 5 kilométeren

19.07.13 02:09

Rasovszky történelmi sikert aratott, ugyanis ezzel megszerezte a szakág első magyar világbajnoki aranyát. A szám Európa-bajnoka 53:22.1 perces idővel diadalmaskodott.

Rasovszky történelmet írt

19.07.12 12:06

Ilyen sem volt még, kettős értelemben: Rasovszky Kristóf Magyarország első világbajnoki aranyérmét szerezte meg a nyílt vízi úszásban, az öt kilométeres távon a dél-koreai Joszuban.

Óriásit ment Rasovszky a Balatonban

19.06.15 12:14

Megnyerte a nyíltvízi úszók 10 kilométeres számát a balatonfüredi világkupaversenyen, megelőzve az olimpiai- világ- és Európa-bajnok holland Ferry Weertmant.

A(z) "Rasovszky Kristóf" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: