Puskás Akadémia hírek

Sport › Puskás Akadémia

Megállt a futballélet

20.03.17 19:30

Az Otp Bank Liga labdarúgó Nb I 25. fordulójában 1-1-es döntetlent ért el a Mol Fehérvár Fc a Dvtk vendéglátójaként. Ahogy azt sejteni lehetett, a hétvégi randevú volt az utolsó futballmeccs.

Nb I: a Pafc játékosai normál edzésterhelést kapnak

20.03.17 15:46

Hornyák Zsolt, a labdarúgó NB I harmadik helyén álló Puskás Akadémia vezetőedzője a klub honlapjának részletesen beszélt arról, hogy milyen edzésterv alapján tartják formában magukat a csapat játékosai a koronavírus miatt elrendelt rendkívüli bajnoki…

Simán fordított a Vidi

20.03.11 20:26

Tegnap még nézők jelenlétében játszhatták le a Magyar Kupa negyeddöntőjében a visszavágókat, de egyik helyszínen sem verődött össze jelentős tömeg.

Bátrabban kell fociznia a Puskásnak

20.03.11 17:53

A grúz Budu Zivzivadze gólja döntött a Puskás Akadémia Fc és a Mezőkövesd Zsóry Fc első összecsapásán a labdarúgó Magyar Kupában, ezzel előnybe került a borsodi gárda – ezt javítaná ki Hornyák Zsolt együttese.

A szünet után négyet vágott Felcsúton a MOL Fehérvár

20.03.07 19:10

A második helyezett MOL Fehérvár 4-1 arányban győzött a hazai pályán játszó Puskás Akadémia ellen szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában.

Nb I: ikszelt a Honvéd a Paks ellen

20.03.07 16:49

A Paks az NB I 24. fordulójában a Budapest Honvédot fogadta, de két félidő sem volt elég arra, hogy eldöntsék, ki a jobb, így egy-egy ponttal távozott a két csapat.

A(z) "Puskás Akadémia" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: