Nők hírek

Életmód › Nők

Nem volt egyszerű, de előnyben a Peac-Pécs

21.04.15 20:34

Győzelemmel kezdte a Tfse-Mtk elleni, a bajnokság hetedik helyéért zajló párharcot a Peac-Pécs Nb I.-es női kosárlabdacsapata.

A Valenciáé az aranyérem

21.04.11 21:40

A szekszárdi négyes döntő vasárnapi fináléjában egy utolsó másodperces büntetővel legyőzte az olasz Veneziát.

Kosárlabda: Helytállt, de kikapott az Újpesttől a Békési Szsk

21.04.10 19:34

Nem tudott harmadik mérkőzést kiharcolni a férfi kosárlabda NB I/B Zöld csoportjában szereplő Békési SZSK az Újpest elleni elődöntő párharcában. A viharsarki együttes 106:88-ra maradt alul a fővárosiakkal szemben, így az 5-8. helyért folytathatják Balog…

Három Veszprém megyei együttes és a Szeged lép pályára a négyes döntőben

21.04.09 13:55

Ilyen még nem volt! Vasárnap és hétfőn három Veszprém megyei csapat lép pályára a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjében.

„Büszkeség Szekszárdnak”

21.04.09 10:28

Különösen nagy dolog, hogy Szekszárd lehet a rendezője a női kosárlabda Európa Kupa négyes döntőjének.

A(z) "Nők" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: