Női labdarúgás hírek

Sport › Női labdarúgás

Jamaica - Olaszország: Girelliék bebiztosíthatják a továbbjutást

19.06.14 23:02

Olaszország megverte 2-1-re Ausztráliát, és ha megveri a csoport leggyengébb együttesét, Jamaicát, akkor biztosan továbbjut. A női foci-vb pénteken 3 meccsel folytatódik.

Franciaország - Norvégia: Le Sommerék a skandináv ellenfelüket is kiüthetik

19.06.11 18:53

Norvégia a női foci-vb-n győzelemmel nyitott, hisz 3-0-ra legyőzte az afrikai kontinens egyik legjobbját, Nigériát. A franciák Dél-Koreát ütötték ki, így mindkét válogatott 3-3 ponttal várja a 2. csoportkört.

Női vb: triplázó brazil itt, mennybe ment Juve-támadó ott

19.06.09 18:55

Brazília a papírformának megfelelően magabiztos győzelmet aratott Jamaika felett (3–0), Ausztrália azonban meglepetésre kikapott Olaszországtól (1–2) a női labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulójában.

Női Nb I: hatot kapott a Vidi az osztályozó első meccsén

19.06.08 19:05

A Mol Vidi FC 6–1-re kikapott Makón a Szent Mihálytól a női labdarúgó NB I-ben az élvonalbeli tagságért kiírt osztályozó első mérkőzésén.

A(z) "Női labdarúgás" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: