Ma 12:34

Ősszel tartományi választások lesznek több keleti tartományban, miközben a berlini fal leomlásának 30

Legyőztük a baráti lengyeleket

Tegnap 21:01

A magyar férfi kosárlabda-válogatott felkészülési tornán 80-75-re legyőzte Lengyelországot szombaton Hamburgban. Ivkovics Sztojan szövetségi kapitány együttese – amely az Európa-bajnoki selejtezőkre készül – pénteken 83-62-re…

Hosszan elbeszélget Merkel és Orbán

Tegnap 18:28

Az utóbbi évek legkomolyabb tárgyalására készülhet a német kancellár és a magyar miniszterelnök.

Négyesfogathajtó Eb: Dobrovitz József 9. maratonhajtásban

Tegnap 17:49

Dobrovitz József a kilencedik helyen végzett maratonhajtásban szombaton a németországi Donaueschingenben zajló négyesfogathajtó Európa-bajnokság második versenynapján.

Döbbenet: 614 ezer milliárd forintot kaszált Németország az euró bevezetésén

Tegnap 15:52

Egyes becslések szerint állampolgáronként nagyságrendileg 23 ezer eurót nyert Németország az euró bevezetésével, míg egy olasz lakos átlagosan 73 ezer eurót veszített az euróövezeti tagsággal az elmúlt csaknem húsz 20 évben - írta a…

A(z) "Németország" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: