NBA hírek

Sport › NBA

Nba: uralta a harmadik meccset, szépített a Denver

20.09.23 10:17

A Denver Nuggets 114–106-ra legyőzte a Los Angeles Lakerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének magyar idő szerint szerda hajnali mérkőzésén, így összesítésben 2–1-re szépített.

Januárban indulhat az új NBA szezon

20.09.22 22:37

Adam Silver komisszár szerint nem lenne értelme decemberben elindítani az új idényt.

A Lakers hozta az első meccset

20.09.18 21:04

A Los Angeles Lakers pénteken a Denver Nuggets elleni magabiztos győzelemmel kezdte az észak-amerikai kosárlabdaliga (Nba) Nyugati főcsoportjának döntőjét.

Tizenhét pontos hátrányból nyert, 2–0-ra vezet a Miami

20.09.18 08:55

Hatalmas hátrányból állt fel a Miami Heat, a Boston Celtics kiengedte a kezéből ezt a mérkőzést és elvesztett egy újabb szoros végjátékot az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjében.

Nhl: Igazi klasszikus döntő következik, másodszor lehet bajnok a Tampa és a Dallas

20.09.18 07:17

Másodszor lesz Stanley Kupa-győztes a Tampa Bay Lightning vagy a Dallas Stars az észak-amerikai profi jégkorongliga (Nhl) magyar idő szerint vasárnap hajnalban kezdődő döntőjét követően.

A(z) "NBA" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: