NB III hírek

Sport › NB III

A Gyöngyöst fogadja a Jászberényi FC

20.02.19 15:52

Eddig négy harmadosztályú gárda ellen játszott felkészülési meccset az ugyancsak NB III.-as Jászberényi FC, három vereség és egy döntetlen a mérlegük.

Két edzőmeccset játszanak a héten a bakonyiak

20.02.17 19:55

Két gólos sikert aratott edzőmérkőzésen a VLS Veszprém, amely a labdarúgó NB III tavaszi (március 8.) rajtjára készül.

Jó iramban tudtak készülni

20.02.16 17:07

A labdarúgó Nb Iii. Nyugati csoportjában szereplő Puskás Akadémia Fc Ii. a szlovén másodosztályban szereplő Nk Nafta Lendava ellen ért el kétgólos győzelmet.

Lanzafame kontra Haladás: pofonok és provokáció

20.02.12 16:25

Dulakodás, lökdösődés, két piros lap – így ért véget szerda este a Bp. Honvéd–Haladás labdarúgó Magyar Kupa-nyolcaddöntő. Mindkét fél a másikat vádolja.

Iváncsai siker

20.02.07 10:25

A labdarúgó Nb Iii. Közép-csoportjában szereplő Iváncsa Kse gyenge első félidő után tudta lelépni a megye I-es Főnix-Baracska együttesét.

NB III-as éllovast vert a vásárhelyi futball klub!

20.02.06 19:07

Füzesgyarmaton, a labdarúgó NB III Keleti csoportjának éllovasa ellen lépett pályára edzőmérkőzésen a Hódmezővásárhelyi FC megyeegyes felnőtt csapata - írja a radio7.hu.

Eger SE: putnoki és tiszafüredi próbázó Telkiben

20.02.02 15:37

Két, teszten lévő játékossal a soraiban, zárt kapuk mögött játszotta idei első felkészülési mérkőzését az Eger SE NB III-as csapata.

Elkészült a Dpase tavaszi menetrendje

20.01.29 23:15

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) Versenybizottsága a napokban elkészítette az NB III közép csoport 18-30. forduló bajnoki menetrendjét.

A(z) "NB III" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: