NB I hírek

Sport › NB I

Nyerhető meccs volt, vereség lett a vége

Tegnap 22:34

Idegenben lépett pályára az Atomerőmű SE NB I./A-s férfi kosárlabdacsapata. OSE Lions – Atomerőmű SE 87-84 (23-20, 18-22, 26-33, 20-9)...

Férfi kosárlabda Nb I – Simán nyert az Alba Fehérvár a Sopron ellen

Tegnap 21:07

Az Alba Fehérvár 24 ponttal kerekedett vendége, a Sopron fölé a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Két éve nem fordult elő ilyen a Ferencvárossal az Nb I-ben

Tegnap 19:40

A Fradi az utolsó tíz percben egyenlített a Puskás Akadémia ellen. A Fradi a szezon két nyeretlen meccsel kezdte, legutóbb ilyen 2019 februárjában fordul elő a bajnokcsapattal.

Ismét SZKKA–DKKA

Tegnap 18:07

A Hungast Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia NB I-es női kézilabdacsapata szombaton 16 órakor az Arena Savariában Magyar Kupa-mérkőzésen fogadja az ugyancsak élvonalbeli Dunaújvárost.

Kiütéses vereséget mért a Fehérvár az Újpestre

Tegnap 16:34

Michael Oenning kiütéses hazai vereséggel mutatkozott be az Újpest kispadján: csapata 5-0-ra kapott ki szombaton a vendég MOL Fehérvártól a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójában. Az újpesti Nikola Mitrovic (b) és a fehérvári Ibrahim Bamgboye…

A(z) "NB I" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: