NB I hírek

Sport › NB I

Nb I: Sannino mérges; Vignjevics: Némi levegőhöz jutottunk

20.02.23 19:14

A labdarúgó NB I 22. fordulójából a Mezőkövesd–Ferencváros (3–0) bajnokit követően már idéztük a két csapat vezetőedzőjét, Szerhij Rebrovot és Kuttor Attilát, most lássuk a többi edzői értékelést is a szombati mérkőzésekről – mestermérlegek!

Parádés Diamant-siker született Békéscsabán

20.02.22 22:49

Végig izgalmas, a sportág minden szépségét felvonultató rangadón aratott 3:1 arányú győzelmet az 1. MCM-Diamant Kaposvár együttese a korábbi ötszörös bajnok Békéscsaba otthonában, a női röplabda Extraliga 16. fordulójában.

Férfi kosár Euroliga: Hangáék értékes győzelmet arattak

20.02.22 09:10

Hanga Ádám csapata, az FC Barcelona 92–81-es győzelmet aratott idegenben a Panathinaikosz felett a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának 25. fordulójában. A magyar játékos 5 ponttal, 3 assziszttal és 5 lepattanóval vette ki a részét a sikerből.

Szikora megbabonázta a Fradit

20.02.18 17:55

A vendég Siófok nyerte a női kézilabda Nb I rangadóját az Ftc ellen. Ez azt jelenti, hogy ha a Siófok valamennyi hátralevő mérkőzését megnyeri a bajnokságban, akkor a 2. helyen végez a címvédő Győr mögött.

Az ezüstérem és a BL-indulás a tét

20.02.18 10:51

Sejteni lehetett, hogy a minőségi idegenlégiósokkal megerősített Siófok előbb-utóbb megszorongatja a Ferencvárost a női kézilabda-bajnokságban.

A(z) "NB I" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: