Michelisz Norbert hírek

Sport › Michelisz Norbert

Gyulay Zsolt: emlékezetes lesz a kamion Eb és a WTCR közös versenyhétvégéje a Hungaroringen

19.10.10 01:33

A kamionosoknál kétszeres Eb-győztes Kiss Norbertet és a WTCR összetettjében jelenleg éllovas Michelisz Norbertet is láthatják az autósport szerelmesei április 24. és 26. között.

Michelisz Norbi és Kiss Norbi ugyanazon hétvégén és a Hungaroringen?

19.10.09 20:37

Vérbeli motorsport ünnepre készül a Hungaroring április utolsó hétvégéjén: a magyar szurkolók ugyanazon a hétvégén láthatják versenykörülmények között Michelisz Norbertet és Kiss Norbertet.

Michelisz a vk-sorozat élére állt

19.09.16 09:28

Michelisz Norbert átvette a vezetést összetettben a túraautó-világkupa-sorozat, azaz a WTCR kínai futamai után.

WTCR: Michelisz átvette a vezetést összetettben

19.09.15 09:57

A magyar pilóta ugyan a kínai versenyhétvége harmadik futamán a bokszban kötött ki és nem fejezte be a versenyt, de ettől még a második futamon megszerzett győzelmének köszönhetően élre állt.

WTCR: Idén először Muller a pole-ban, Michelisz 4.

19.09.14 05:52

Bár nem ő indulhat az élről, jól alakult Michelisz számára a ningbói WTCR-hétvége szombat hajnali időmérője: a magyar a 4. helyről rajtolhat, megelőzve minden összetett riválisát, köztük Esteban Guerrierit is. Yvan Muller idén először indulhat pole-ból.

Wtcr: a két hónapos szünet után Ningpóban a mezőny

19.09.12 16:52

A hétvégén Kínában folytatódik a túraautó-világkupa (WTCR) 2019-es idénye. Michelisz Norbert magabiztosan várhatja a ningpói versenyeket, a bajnokság második helyén áll – lemaradása 24 pont Esteban Guerrieri mögött. Íme, minden hasznos információ a…

Michelisz megnyerheti a világkupát

19.08.29 11:22

Az összetett pontverseny második helyén álló Michelisz Norbert esélyesnek tartja magát a túraautó-világkupa, a WTCR-sorozat megnyerésére.

Wtcr: Azcona nyert a 2. versenyen, Michelisz autót tört

19.07.08 17:06

A Cupra újoncának, Mikel Azconának győzelmével ért véget a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai hétvégéjének második futama. A spanyol pilóta mögött a pole pozícióból induló Ma Csing-hua ért célba, a dobogóra még a bajnoki összetettet…

A(z) "Michelisz Norbert" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: