Mezőkövesd hírek

Magyar település › Mezőkövesd

NB I: egy góllal nyert a Mezőkövesd a Budafok otthonában

20.12.16 22:33

Eseménytelen első félidőt követően a folytatásban sem lehetett látni sok kapura lövést a Budafok és a Mezőkövesd találkozóján az NB I 15. fordulójában, majd jött Jurina a 80. percben, és hatalmas szólógóllal megszerezte a győzelmet a vendégeknek.

Fortuna Liga: Križanék győzelemmel, Almásiék vereséggel zárták az őszi idényt

A Fortuna Liga 18. Fordulójának szerdai játéknapján az őszi idény utolsó fordulóját rendezték meg. Mint arról kedden beszámoltunk a Dac győzelemmel zárta az őszi szezont, az élvonalban érdekelt felvidéki játékosok közül csupán a palásti Križan…

Verhetetlen a Ferencváros az Nb I-ben

20.12.16 21:33

Folytatta menetelését a Ferencváros a labdarúgó-NB I-ben. A bajnoki címvédőt a Paks sem tudta megállítani, 3-1-re diadalmaskodott idegenben. Már kilenc pont a listavezető csapat előnye a tabellán, ráadásul egy mérkőzéssel kevesebbet játszott, mint…

A Paks edzője szerint a bírók segítették a Fradit

20.12.16 09:06

Az OTP Bank Liga hétközi, 14. fordulójában a Ferencváros 3-1-re legyőzte idegenben a Paksot, ezzel tovább erősítve listavezető pozícióját a tabellán.

Halálos balesetet okozott egy 18 éves, miután nem adott elsőbbséget Mezőkövesden

20.12.13 09:31

Egy 39 éves férfi meghalt a 3-as főúton Mezőkövesd közelében, miután egy 18 éves nő nem adta meg az elsőbbséget és kihajtott elé egy mellékútról. Úgy tudjuk, hogy a balesetet okozó nőnek alig fél éve van jogosítványa.

Halálos baleset Mezőkövesdnél, a 3-as számú főúton

20.12.11 17:22

Halálos baleset történt pénteken délután egy óra tájban Mezőkövesd közelében, a 3-as főút és a nyugati elkerülő út kereszteződésében.

Teljes útlezárás a 3-as számú főúton

20.12.11 16:48

Teljes útlezárás a 3-as számú főúton Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság2020. 12. 11., p - 13:26 Három személygépkocsi ütközött össze Mezőkövesd mellett.

A(z) "Mezőkövesd" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: