Leicester City hírek

Sport › Leicester City

Először nyert FA Kupát a Leicester

21.05.15 20:37

A Leicester City nyerte az angol labdarúgó FA Kupát, mivel a döntőben egy góllal jobbnak bizonyult a Chelsea-nél.

Kikapott az MU hazai pályán, bajnok a Manchester City

21.05.11 20:55

Hetedik aranyérmét szerezte a Manchester City az angol labdarúgó-bajnokságban, miután a 36. forduló keddi nyitómeccsén a Manchester United hazai pályán 2-1-re kikapott a Leicester Citytől.

PL: Iheanacho remekelt, a Leicester legyőzte a Palace-t

21.04.27 07:34

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 33. fordulójának hétfői mérkőzésén a Leicester City hazai pályán 2–1-re nyert a Crystal Palace ellen.

A Leicester City lesz a Chelsea ellenfele az FA Kupa-döntőben

21.04.18 21:50

A Leicester City lesz a Chelsea ellenfele az angol labdarúgó FA Kupa döntőjében, miután vasárnap a 2020/21-es kiírás második elődöntőjében 1-0-ra legyőzte a Southamptont a londoni Wembley Stadionban.

A(z) "Leicester City" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: